MAE Üniversitesi ile British Town arasında protokol imzalandı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ile British Town arasında protokol imzalandı

“Üniversitemiz ve British Town Dil Okulu arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Protokol, Rektörlük makamında Rektörümüz Prof. Dr. Adem KORKMAZ, British Town Dil Okulu Kurucu Müdürü Nurhan ÜNAL ve Rektör Danışmanımız ve MAKÜ Spor Kulüp Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa KILINÇ arasında imzalandı.

İmza töreninden sonra Rektörümüz Prof. Dr. Adem KORKMAZ tarafından British Town Dil Okulu Kurucu Müdürü Nurhan ÜNAL’a üniversitemiz anmalığı ve MAKÜ Spor forması hediye edildi.

MAE Üniversitesi ve British Town

İmzalanan protokol ile ilgili olarak British Town İngilizce Kursu Kurucu Müdürü Nurhan ÜNAL; “Bölgemizin yükselen değeri Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ile işbirliği yapmaktan büyük bir onur ve gurur duyuyoruz. Hızla gelişen Burdur’un gözbebeği üniversitemize günümüz konjüktörünü de göz önünde bulundurarak, üniversitemiz öğrencilerinin Erasmus programına dahil olması ve mezun olurken iyi bir seviyede yabancı dile sahip olabilmeleri için her zaman yardıma hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Sadece maddi değil, aynı zamanda eğitim-öğretime de katkıda bulunmak için maddi durumu zayıf, fakat başarılı gelecek vaat eden öğrencilerimize ve ayrıca sporcularımıza ücretsiz olarak kurs imkanı sağlayacağız. Şimdilik 15 kişilik bir kontenjan ayırdık. MAKÜ Spor’un resmi sponsoru olmaktan onur ve gurur duyduğumuzu tekrar belirtmek isterim” dedi.

Rektörümüz Prof. Dr. Adem KORKMAZ da böyle anlamlı bir protokolden dolayı ve British Town Dil Okulu’nun Üniversitemize sağlamış oldukları destekten dolayı teşekkür etti.

Rektör Danışmanımız ve MAKÜ Spor Kulüp Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa KILINÇ da ; “Hem üniversite yönetimi, hem de MAKÜ Spor Kulüp Başkanı olarak, tıpkı üniversitemizin anlayışı gibi sadece eğitim öğretime değil, bunun yanında spora da önem veren bir kuruluşla protokol imzalamaktan memnun olduğumuzu dile getirmek istiyorum. Katkılarından dolayı British Town Dil Okulu Kurucu Müdürü Nurhan ÜNAL’a ve kurumlarına teşekkür ediyorum”

dedi.

Kaynak: Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

Summary
MAE Üniversitesi ile British Town arasında protokol imzalandı
Article Name
MAE Üniversitesi ile British Town arasında protokol imzalandı
Description
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ile British Town Dil Okulları arasında protokol imzalandı.
Author
Publisher Name
British Town
Publisher Logo