İş İngilizcesi Kursu

ETC İngilizce Kursu tarafından sunulan iş ingilizcesi kursları, iş hayatındaki ihtiyaçlara göre planlanmış, uluslararası iş yaşamında ve çok uluslu şirketlerde çalışanlar için iletişim kurma becerileri, iş hayatının ihtiyaçları, telefonda İngilizce iletişim, sunum teknikleri gibi konular baz alınarak planlanmıştır. Business English (iş ingilizcesi) programlarında genel ingilizce kurslarındaki gibi ingilizce eğitimi yerine iş hayatı ingilizcesi verilir.

İş hayatının olmazsa olmazı olan iş ingilizcesi, iş hayatının gereksinimlerini, iş hayatında kullanılan kelime ve yapıları, resmi yazışmaları, teklif alma – teklif verme, ingilizce sunum yapabilme becerilerini, sunumda gelen soruları yönetme, toplantı katılımı, toplantı yönetme gibi konuları kapsar. İş ingilizcesi kursları, genel ingilizce kurslarındaki gibi ingilizce eğitimini kapsamaz.

ETC İngilizce Kursu tarafından sunulan iş ingilizcesi kurslarına katılabilmek için minimum B1 seviyesinde ingilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

İş ingilizcesi kursları, genel yapı olarak modüler bir eğitim olduğu için kurslara istediğiniz zaman katılabilirsiniz.

İş ingilizcesi kursları ile ilgili daha detaylı bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan edinebilirsiniz.

Sizi Geri Arayalım!

Eğitimlerimiz hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için formu doldurmanız yeterli.

En kısa süre içerisinde geri döneceğiz.  

Formu doldurarak gizlilik politikamızı ve kvkk aydınlatma metnini kabul etmiş sayılırsınız.