İngilizce Özel Ders

Kişiye Özel İngilizce Dersleri
ingilizce özel ders

Şişli Mecidiyeköy İngilizce Özel Ders

British Town İngilizce Dil Okulu
896

İngilizce Özel Ders

Kişiye özel hazırlanan özel ingilizce dersleri kısa zamanda daha fazla verim almak isteyenler veya özel ihtiyaçlara yönelik eğitim arayanlar için idealdir. Birebir eğitimde hedefiniz için eksikleriniz tespit edilerek eğitim planlaması yapılır. Özel ingilizce dersleri kişiye özel olduğu için tamamen size özel, esnek saat dilimlerinde uygulanır.

İngilizce özel ders programları, temel seviyelerden en üst düzey seviyelere kadar farklı seviyeler için uygulanabilir. Alınacak eğitime ve seviyeye göre farklı gruplarda eğitmenler bulunmaktadır. Özellikle temel seviyelerde alınacak ingilizce özel dersler için Türk eğitmenler daha hızlı ilerlemenizi sağlayabilir. Fakat ingilizce seviyeniz yükseldikçe anadili ingilizce olan ve hedefleriniz doğrultusunda eğitim verebilen yabancı eğitmenler daha faydalı olacaktır.

Özel ingilizce dersleri, sadece genel ingilizceyi kapsamaz. Hedefleriniz doğrultusunda, IELTS, TOEFL, YDS, Pearson gibi, sınavlara yönelik sınavlara hazırlık dersleri, sadece akademik veya sadece iş ingilizcesi gibi spesifik alanlara odaklanmış ingilizce dersleri, ya da özel (bankacılık ingilizcesi gibi) bir alanda olabilir.

Özel ingilizce dersleri tamamen katılımcının uygun saatlerine göre planlanır. Bu esnek program sayesinde katılım kolaylaşır. Özellikle zaman problemi olanlar için ingilizce özel ders programları esnek planlama ve kısa zamanda verim almak isteyenler için idealdir.

İngilizce özel ders eğitimleri British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursunda, hafta içi gündüz ve/veya akşam ve hafta sonu gündüz ve akşam saat dilimlerinde planlanabilir. İngilizce özel ders ücretleri katılım göstereceğiniz ders sayısına göre belirlenmektedir. Bu sayede iş, okul, sınav, tatil gibi dönemlerde katılım gösteremediğiniz dersler için ücretlendirilmemiş olursunuz.

Birebir İngilizce Özel Ders

İngilizce özel dersler, tamamen katılımıcının ihtyaç analizi belirlenerek yine katılımcıya uygun esnek gün ve saatlerde planlanmaktadır. Birebir İngilizce özel ders eğitimleri bir grupla birlikte eğitim almak istemeyen, tek başına çok daha verimli bir eğitim olacağını düşünenler için ideal bir programdır. Ayrıca, üst düzey yöneticiler, vardiyalı bir sistemde çalışanlar ve İngilizce seviyesini belirli bir alanda geliştirmek isteyenler için de çok daha verimli bir eğitimdir.

Birebir İngilizce Özel dersleri, ister Türk eğitmenler, ister anadili İngilizce olan yabancı eğitmenler ile alabilirsiniz.

British Town İngilizce kursunda birebir İngilizce özel ders konularından bazıları;

 • İngilizce Özel Ders (Her yaş grubu ver her seviye için)
 • IELTS, TOEFL, PEARSON PTE, YDS, e-YDS, YÖKDİL gibi sınavlara hazırlık için İngilizce özel ders
 • Hazırlık atlama için İngilizce özel ders
 • İş İngilizcesi
 • Havacılık, Hukuk, Sağlık, Turizm gibi sektör ve meslek bazlı İngilizce eğitimleri
 • Çocuklar için İngilizce özel ders (okula destek için İngilizce özel ders)
 • İngilizce Konuşma Özel Dersleri
 • Writing / Essay için İngilizce Özel Ders
 • İş görüşmeleri ve Mülakatlar için İngilizce Özel Ders
 • Akıcı İngilizce Konuşmak için Özel Ders
 • Akademik İngilizce Özel Ders
 • Pilot adayları için IELTS Özel Ders

Yukarıdaki eğitimler katılımcının ihtiyaç analizibe ve seviyesine göre Türk veya Yabancı eğitmenler ile yapılmaktadır.

Biz Sizi Arayalım!


Birebir İngilizce Özel Ders Fiyatları

Birebir İngilizce özel ders fiyatları, eğitimin içeriği, eğitimin süresi ve Türk veya Yabancı eğitmen tercihine göre değişiklik göstermektedir. Türk eğitmenden İngilizce özel ders fiyatları, Yabancıdan İngilizce özel ders fiyatlarına göre daha düşüktür. Eğitmen kalitesi ve eğitmenin gerçekten eğitmen olup olmaması da İngilizce özel ders fiyatlarını belirlemektedir.

British Town Şişli İngilizce kursu olarak, uzun yıllardır beraber devam ettiğimiz ve sadece eğitmenlik sertifikası, mezuniyeti yada denkliği olan eğitmenler ile birlikte İngilizce özel ders verilmektedir. Birebir İngilizce özel ders eğitimleri yine eğitmene ve eğitmenin kalitesine göre ders saat ücreti minimum 50 TL'den başlayarak 120 TL'ye kadar çıkan geniş bir yelpazededir.

İngilizce Özel Ders fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen eğitim danışmanları ile iletişime geçiniz.

İngilizce Özel Dersleri Kimler Tercih Ediyor?

Birebir İngilizce özel ders, genellikle vardiyalı sistemde çalışanlar, kısa sürede maksimum verim almak isteyenler, belirli bir alanda İngilizcesini geliştirmek isteyenler (writing, essay, konuşma, mesleki, iş ingilizcesi), üst düzey yöneticiler, spesifik bir alanda İngilizce özel ders (havacılık, hukuk, sağlık, turizm gibi) almak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

British Town Şişli İngilizce kursu İngilizce özel ders eğitimleri genel olarak, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Şişli, Taksim, Etiler, Maslak, Gayrettepe, Nişantaşı, Kağıthane, Beylikdüzü, Bakırköy, Kadıköy gibi semtlerdeki katılımcılar tercih etmektedir.


İngilizce Kursu Eğitimlerimiz

Her seviye ve her yaş grubu için farklı seviyelerde İngilizce eğitimleri genel katılım için uygundur. İngilizce eğitimleri hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonu gruplarında eğitim verilmektedir. Program detayları için bknz: İngilizce kursu.
IELTS, TOEFL, TOEIC, gibi sınavlarına hazırlık kurslarında İngilizce eğitiminin dışında, özellikle sınav odaklı eğitimler verilmektedir.
YDS ve YÖKDİL sınavlarına yönelik puan ve skor hedefli eğitim programlarıdır.
Bknz: YDS Kursu
Üniversitelerin hazırlık sınıflarında başarılı olmak için hazırlanan programlar, eğitim aldığınız üniversitelerin İngilizce hazırlık sınıflarını atlamak için hazırlanmış özel müfredatlı eğitimlerdir.
Bknz: Hazırlık Atlama Kursu
7 - 11 yaş grubu öğrenciler için özel hazırlanmış kolej seviyesinde İngilizce eğitim müfredatı ile çocuklara hem İngilizceyi sevdirmeyi hem de İngilizcelerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Program hakkında detaylı bilgi için Bknz. çocuklar için ingilizce kursu
Ortaokul ve Lise öğrencileri için hazırlanan özel müfredatlı İngilizce kursları bu yaş grubundaki çocukların İngilizce öğrenmesini ve ileriki hayatlarında İngilizce sorunu ile karşılaşmamalarını amaçlamaktadır. Program hakkında detaylı bilgi için Bknz. ortaokul lise ingilizce kursu
İngilizce özel ders programları kişiye özel olarak, esnek program saatlerinde ve ihtiyaç analizi yapılarak planlanmaktadır. İngilizce özel ders programlarında tercih edilen eğitim günlerinde ve kişinin ihtiyacına yönelik bir eğitim programı ile devam eder. Program hakkında detaylı bilgi için Bknz. ingilizce özel ders
İngilizce konuşma kursları, katılımcıların var olan İngilizce bilgileirnin yanı sıra konuşma yeteneğini geliştirmek amaçlı sunulan eğitim programlarıdır. Program hakkında detaylı bilgi için Bknz. İngilizce Konuşma Kursu
İş İngilizcesi kursları, iş hayatındaki ihtiyaçlara göre planlanmış, uluslararası iş hayatına göre planlanmıştır. İş İngilizcesi kursları hakkında detaylı bilgi için Bknz. iş ingilizcesi kursu
Kurumların ihtiyacına göre özel ahzırlanan programlar, katılımcıların mesai saatlerini aksatmadan kişi ve kurumların ihtiyacına göre özel olarak hazırlanmaktadır. Program hakkında detaylı bilgi için Bknz. Kurumsal İngilizce Kursu
İngilizce bilgisini geliştirmek isteyenler ve CV'sine yurtdışı tecrübesinide eklemek isteyenler için tamamen ücretsiz danışmanlık ve yurtdışı dil eğitim fırsatları için Bknz. Malta Dil Okulları

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!