İngilizce Özel Ders – Türk ve Yabancı Eğitmenlerden Özel Ders

İngilizce Özel Ders – Türk ve Yabancı Eğitmenlerden Özel Ders

Kişiye özel hazırlanan özel ingilizce dersleri kısa zamanda daha fazla verim almak isteyenler veya özel ihtiyaçlara yönelik eğitim arayanlar için idealdir. Birebir eğitimde hedefiniz için eksikleriniz tespit edilerek eğitim planlaması yapılır. Özel ingilizce dersleri kişiye özel olduğu için tamamen size özel, esnek saat dilimlerinde uygulanır.

İngilizce Özel Ders

İngilizce özel ders programları, temel seviyelerden en üst düzey seviyelere kadar farklı seviyeler için uygulanabilir. Alınacak eğitime ve seviyeye göre farklı gruplarda eğitmenler bulunmaktadır. Özellikle temel seviyelerde alınacak özel dersler için Türk eğitmenler daha hızlı ilerlemenizi sağlayabilir. Fakat ingilizce seviyeniz yükseldikçe anadili ingilizce olan ve hedefleriniz doğrultusunda eğitim verebilen yabancı eğitmenler daha faydalı olacaktır.

Özel ingilizce dersleri, sadece genel ingilizceyi kapsamaz. Hedefleriniz doğrultusunda, IELTS, TOEFL, YDS, Pearson gibi, sınavlara yönelik sınavlara hazırlık dersleri, sadece akademik veya sadece iş ingilizcesi gibi spesifik alanlara odaklanmış ingilizce dersleri, ya da özel (bankacılık ingilizcesi gibi) bir alanda olabilir.

Özel ingilizce dersleri tamamen katılımcının uygun saatlerine göre planlanır. Bu esnek program sayesinde katılım kolaylaşır. Özellikle zaman problemi olanlar için ingilizce özel ders programları esnek planlama ve kısa zamanda verim almak isteyenler için idealdir.

Özel ders eğitimleri hafta içi gündüz ve/veya akşam ve hafta sonu gündüz ve akşam saat dilimlerinde planlanabilir. Özel ders ücretleri katılım göstereceğiniz ders sayısına göre belirlenmektedir. Bu sayede iş, okul, sınav, tatil gibi dönemlerde katılım gösteremediğiniz dersler için ücretlendirilmemiş olursunuz.

Neden İngilizce Öğrenirken Özel Ders Almalısınız??

Özel ders programları, temel seviyelerden en üst düzey seviyelere kadar farklı seviyeler için uygulanabilir. Alınacak eğitime ve seviyeye göre farklı gruplarda eğitmenler bulunmaktadır. Özellikle temel seviyelerde alınacak özel dersler için Türk eğitmenler daha hızlı ilerlemenizi sağlayabilir. Fakat ingilizce seviyeniz yükseldikçe anadili ingilizce olan ve hedefleriniz doğrultusunda eğitim verebilen yabancı eğitmenler daha faydalı olacaktır.

Özel ingilizce dersleri, sadece genel ingilizceyi kapsamaz. Hedefleriniz doğrultusunda, IELTS, TOEFL, YDS, Pearson gibi, sınavlara yönelik sınavlara hazırlık dersleri, sadece akademik veya sadece iş ingilizcesi gibi spesifik alanlara odaklanmış ingilizce dersleri, ya da özel (bankacılık ingilizcesi gibi) bir alanda olabilir.

Özel dersler tamamen katılımcının uygun saatlerine göre planlanır. Bu esnek program sayesinde katılım kolaylaşır. Özellikle zaman problemi olanlar için ingilizce özel ders programları esnek planlama ve kısa zamanda verim almak isteyenler için idealdir.

Özel ders eğitimleri hafta içi gündüz ve/veya akşam ve hafta sonu gündüz ve akşam saat dilimlerinde planlanabilir. İngilizce özel ders ücretleri katılım göstereceğiniz ders sayısına göre belirlenmektedir. Bu sayede iş, okul, sınav, tatil gibi dönemlerde katılım gösteremediğiniz dersler için ücretlendirilmemiş olursunuz.

İngilizce Birebir Ders

İngilizce birebir dersler, tamamen katılımıcının ihtyaç analizi belirlenerek yine katılımcıya uygun esnek gün ve saatlerde planlanmaktadır. Birebir İngilizce özel ders eğitimleri bir grupla birlikte eğitim almak istemeyen, tek başına çok daha verimli bir eğitim olacağını düşünenler için ideal bir programdır. Ayrıca, üst düzey yöneticiler, vardiyalı bir sistemde çalışanlar ve İngilizce seviyesini belirli bir alanda geliştirmek isteyenler için de çok daha verimli bir eğitimdir.

Birebir İngilizce Özel dersleri, ister Türk eğitmenler, ister anadili İngilizce olan yabancı eğitmenler ile alabilirsiniz.

ETC İngilizce Kursu İngilizce kursunda İngilizce birebir ders konularından bazıları;

 • Her yaş grubu ver her seviye için özel dersler
 • IELTS, TOEFL, PEARSON PTE, YDS, e-YDS, YÖKDİL gibi sınavlara hazırlık için özel ders
 • Hazırlık atlama için özel ders
 • İş İngilizcesi
 • Havacılık, Hukuk, Sağlık, Turizm gibi sektör ve meslek bazlı İngilizce eğitimleri
 • Çocuklar için özel ders (okula destek için özel ders)
 • İngilizce Konuşma Özel Dersleri
 • Writing / Essay için Özel Ders
 • İş görüşmeleri ve Mülakatlar için Özel Ders
 • Akıcı İngilizce Konuşmak için Özel Ders
 • Akademik İngilizce Özel Ders
 • Pilot adayları için IELTS Özel Ders

Yukarıdaki eğitimler katılımcının ihtiyaç analizine ve seviyesine göre Türk veya Yabancı eğitmenler ile yapılmaktadır.

Birebir İngilizce Özel Ders Fiyatları 2024

2024 Birebir özel ders fiyatları, eğitimin içeriği, eğitimin süresi ve Türk veya Yabancı eğitmen tercihine göre değişiklik göstermektedir. Türk eğitmenden özel ders fiyatları, Yabancıdan özel ders fiyatlarına göre daha düşüktür. Eğitmen kalitesi ve eğitmenin gerçekten eğitmen olup olmaması da İngilizce özel ders fiyatlarını belirlemektedir.

ETC İngilizce Kursu İngilizce kursu olarak, uzun yıllardır beraber devam ettiğimiz ve sadece eğitmenlik sertifikası, mezuniyeti yada denkliği olan eğitmenler ile birlikte İngilizce özel ders verilmektedir. Birebir İngilizce özel ders eğitimleri yine eğitmene ve eğitmenin kalitesine göre ders saat ücreti minimum 400 TL’den başlayarak 1000 TL’ye kadar çıkan geniş bir yelpazededir.

İngilizce Özel Ders fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen eğitim danışmanları ile iletişime geçiniz.

asdasd

Özel Dersleri Kimler Tercih Ediyor?

Birebir özel dersleri, genellikle yoğun bir tempoda çalışanlar, vardiyalı sistemde çalışanlar, kısa sürede maksimum verim almak isteyenler, belirli bir alanda İngilizcesini geliştirmek isteyenler (writing, essay, konuşma, mesleki, iş ingilizcesi), üst düzey yöneticiler, spesifik bir alanda  özel ders (havacılık, hukuk, sağlık, turizm gibi) almak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

ingilizce özel ders süresi ne kadardır?2023-07-04T14:17:28+03:00

Bir ingilizce özel ders oturumunun süresi, tercihlerinize ve planlama seçeneklerinize bağlı olarak değişebilir. Tipik olarak, seanslar 40 dakika ile 90 dakika arasında değişebilir. Öğrenim ihtiyaçlarınıza ve uygunluk durumunuza göre eğitmeninizle oturum süresini tartışmak ve karar vermek önemlidir.

Ne sıklıkla özel ingilizce dersi almalıyım?2023-07-04T14:18:31+03:00

İngilizce özel ders oturumlarının sıklığı, hedeflerinize, öğrenme hızınıza ve uygunluk durumunuza bağlıdır. Genellikle haftada bir veya iki kez ders almak yaygın bir yaklaşımdır. Ancak, bireysel ihtiyaç ve tercihlerinize göre sıklığı ayarlayabilirsiniz. Uygun bir öğrenme rutini oluşturmak için tercih ettiğiniz programı eğitmeninizle görüşün.

İngilizce özel derslerde odaklanmak istediğim konuları seçebilir miyim?2023-07-04T14:19:17+03:00

Evet, ingilizce özel derslerin avantajlarından biri de odaklanmak istediğiniz konuları seçme esnekliğidir. Geliştirmek istediğiniz belirli dil becerileriniz veya belirli ilgi alanlarınız olsun, tercihlerinizi eğitmeninize iletin. Dersleri ve materyalleri öğrenme hedeflerinize göre uyarlayacaklardır.

İngilizce özel derse başlamadan önce herhangi bir ingilizce bilgisine sahip olmak gerekli midir?2023-07-04T14:20:27+03:00

Hayır, ingilizce özel dersleri, yeni başlayanlar da dahil olmak üzere her seviyeden öğrenciye uygundur. İster sıfırdan başlıyor olun, ister biraz İngilizce bilginiz olsun, deneyimli bir eğitmen dersleri yeterlilik seviyenize göre düzenleyebilir. Kapsamlı bir öğrenme deneyimi sağlayarak dil becerilerini ve kavramlarını aşamalı olarak tanıtacak ve geliştireceklerdir.

İngilizce özel derslerde ilerlediğini görmek ne kadar sürer?2023-07-04T14:21:36+03:00

İngilizce becerilerinizdeki ilerlemeyi görmeniz için gereken süre, başlangıç ​​seviyeniz, derslerin sıklığı ve kendi kendine çalışma ve pratik yapmak için gösterdiğiniz çaba gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Tutarlı ve adanmış uygulama, etkili öğretimle birleştiğinde, birkaç ay içinde gözle görülür bir ilerleme sağlayabilir. Bununla birlikte, iyileşme hızı her birey için farklı olabilir.

İngilizce özel derslerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli …

Sizi Geri Arayalım!

Eğitimlerimiz hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için formu doldurmanız yeterli.

En kısa süre içerisinde geri döneceğiz.  

Formu doldurarak gizlilik politikamızı ve kvkk aydınlatma metnini kabul etmiş sayılırsınız.

Go to Top