İngilizce Kursu Kampanyalar

İndirimler, Fırsatlar ve Kampanyalar

Çocuklar İçin İngilizce Kış Okulu Kampanyası

cocuklar icin ingilizce kis okulu kampanyasi
Çocuklar için İngilizce Kış Okulu Şubat 2021'de başlıyor. Şubat ayı boyunca geçerli erken kayıt fırsatı kampanyasını kaçırmayın. Pandemi şartlarına uygun düzenlenmiş yüz yüze ve online eğitimler...

Hemen Bilgi Al!

2021 İngilizce Kampanyası

ingilizce kursu şubat kampanyasi
Şubat ayı boyunca geçerli, yeni döenm İngilizce kurslarında %50 İndirim fırsatı şubat ayı boyunca devam ediyor. Pandemi şartlarına uygun olarak düzenlenen eğitimler ister yüz yüze, ister online...

Hemen Bilgi Al!

Çocuklar İçin İngilizce Kış Okulu Kampanyası

cocuklar icin ingilizce kis okulu kampanyasi
Çocuklar için İngilizce Kış Okulu 08 Şubat 2020'de başlıyor. Aralık ayı boyunca geçerli erken kayıt fırsatı kampanyasını kaçırmayın. Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun okuldaki derslerine yardımcı ders programı

Hemen Bilgi Al!

YDS Kursu Aralık Kampanyası

YDS kursu aralik kampanyasi
Doktora, yüksek lisans, TUS ya da dil tazminatı! Seni sen yapan hedeflerine yönelik hazırlanan özel YDS eğitimi ile istediğin başarıya ulaş. YDS kursu Aralık kampanyasını kaçırma hemen formu doldur bilgi al!

Hemen Bilgi Al!

British Town Hatırlatma Garantisi Kampanyası

hatirlatma garantisi
British Town İngilizce Dil Okulları olarak ‘British Town Hatırlatma Garantisi Kampanyası’ ile Dünya’da ilk kez İngilizce Kursu öğrencisinin öğrendiği dili unutmasının önüne geçiyoruz!

Hemen Bilgi Al!

İngilizce Kursu Ekim Kampanyası

ingilizce kursu 2019 ekim kampanyası
31 Ekim 2019 tarihine kadar tüm seviyelerde İngilizce kursuna kayıt olan herkese 3 Kur alımlarda 2 Kur öde fırsatı. 3 Kur al 2 Kur öde kampanyasından yararlanan her öğrenciye İş İngilizcesi Kursu ve Let's Chat Dersleri hediye!

Hemen Bilgi Al!

İngilizce Kursu Erken Kayıt Kampanyası

ingilizce kursu 2019 kampanyasi
31 Ağustos 2019 tarihine kadar tüm seviyelerde İngilizce kursuna kayıt olan herkese 3 Kur alımlarda 2 Kur öde fırsatı. Kampanya kısıtlı kontenjanlar ile sınırlıdır. İngilizce kursu erken kayıt fırsatında tüm seviyelerde ve tüm eğitimlerde 3 kur al 2 kur öde fırsatı ve %60'a varan indirimler bulunmaktadır.

Hemen Bilgi Al!

Çocuklar için İngilizce Kursları 21 Eylül'de Başlıyor!

çocuklar için ingilizce kursu erken kayıt fırsatı
2019 - 2020 Eğitim yılı çocuklar için İngilizce kursları 21 Eylül 2019 tarihinde başlıyor. Kolej seviyesinde İngilizce eğitimi için erken kayıt fırsatı 31 Ağustos 2019 tairhine kadar devam ediyor. 7 - 11 yaş, 12 - 14 yaş ve 14- 17 yaş aralıkları için farklı eğitim programları hakkında detaylı bilgi için lütfen eğitim danışmanlarımız la iletişime geçiniz.

Hemen Bilgi Al!

Yılın İlk İngilizce Kampanyası!

ingilizce kursu 2019 kampanyasi
31 Ocak 2019 tarihine kadar tüm İngilizce kurslarına yeni kayıtlarda 2018 fiyatları geçerli olacaktır. Sınırlı kontenjanlar ile sunulan İngilizce kursu fırsatında 2018 fiyatlarından faydalanabilmek için minimum 2 kur eğitim alınması gerekmektedir. Yılın ilk İngilizce kampanyasını kaçırmayın!

Hemen Bilgi Al!

Çocuklar için İngilizce Kursları 09 Şubat'da Başlıyor!

kış okulu 09 şubatta başlıyor
2019 yılında çocuklar için İngilizce kursu eğitimi veren kış okulu 09/10 Şubat 2019 tarihinde başlıyor. Yeni dönem eğitimlerde çocuklara özel eğitim müfredatı, okul sınavları için ek özel dersler, her hafta farklı aktivite sınıfları tamamen ücretsiz. Programlar hakkında detaylı bilgiler için bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Hemen Bilgi Al!

İngilizce Kursu Ekim Kampanyası; 3 Al 2 Öde!

ingilizce-kursu-ekim-kampanyasi
Ekim ayı boyunca tüm İngilizce kurslarında 3 al 2 öde kampanyası mevcuttur. Sınırlı kontenjanlar ile sunulan İngilizce kursu fırsatı 31/10/2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kontenjanlar dolduğunda kampanya sonlandırılacaktır.

Hemen Bilgi Al!

Çocuklar için İngilizce Kursları 06 Ekim'de Başlıyor!

çocuklar için ingilizce kursu 6 ekimde başlıyor
Çocuklar için ingilizce kurslarında son kontenjanlar doluyor. Eğitimler 06 Ekim 2018'de başlayacak.

Hemen Bilgi Al!

Eylül'de İngilizce Kursu Fırsatı: 3 Al 2 Öde!

ingilizce-kursu-eylul-kampanyasi
Eylül ayı boyunca tüm İngilizce kurslarında 3 al 2 öde kampanyası mevcuttur. Sınırlı kontenjanlar ile sunulan İngilizce kursu fırsatı 30/09/2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kontenjanlar dolduğunda kampanya sonlandırılacaktır.

Hemen Bilgi Al!

Erken Kayıt Fırsatı Devam Ediyor!

çocuklar için ingilizce kursu 6 ekimde başlıyor
Çocuklar için ingilizce kurslarında Erken Kayıt Fırsatı 15 Eylül'e kadar devam ediyor.

Hemen Bilgi Al!

Ortaokul ve Lise Öğrencileri için Erken Kayıt Devam Ediyor

ortaokul ve lise ingilizce kursları 6 ekimde başlıyor
Eylül ayı boyunca Ortaokul ve Lise İngilizce kurslarında 3 al 2 öde kampanyası mevcuttur. Sınırlı kontenjanlar ile sunulan İngilizce kursu fırsatı 30/09/2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kontenjanlar dolduğunda kampanya sonlandırılacaktır.

Hemen Bilgi Al!

İngilizce Kursu Ağustos Kampanyası

ingilizce kursu ağustos kampanyası
Ağustos ayı boyunca tüm İngilizce kurslarında %30 indirim kampanyası mevcuttur. Sınırlı kontenjanlar ile sunulan İngilizce kursu fırsatı 31/08/2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kontenjanlar dolduğunda kampanya sonlandırılacaktır.

Hemen Bilgi Al!

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!