İngilizce Kursu Tavsiye

İngilizce Kursu Yorumları
ingilizce kursu tavsiye

İngilizce Kursu Tavsiye ve Yorumları

British Town İngilizce Kursu
417625

İngilizce Kursuna Gidenlerin Tavsiye ve Yorumları

Kurs araştırması için birçok kursa gittim. Her gittiğim kurs en iyisi biziz diyor. Kafam çok karıştı derken, bir arkadaşım tavsiyesi ile British Town İngilizce Kursu ile tanıştım. Başlangıç seviyesinden başladım şu anda 2. kurdayım ve çok memnunum. Sibel Hoca ve ekibine çok teşekkür ederim.

Orkun Y.

Amacım yurtdışına gitmekti. Araştırma yaparken IELTS sınavına girmem gerektiğini ama seviyemin yeterli olmadığını öğrendim. Sonrasında British Town İngilizce Kursunda eğitime başladım. Şu anda 9. aydayım ve üçüncü kurum bitti. Bundan sonra IELTS eğitimine başlayacağım ve tek tercihim. Herşey için teşekkürler.

Faruk D.

Kursun kapısından ilk girdiğim andan itibaren ısındığım kurs. İlk gün seviyemi belirlediler ve 2 hafta içerisinde derslere başladım. Ezberin dışına çıkan bir yöntemle İngilizce öğrenmeye başladım. A1 kurunu tamamlamak üzereyim. Umarım A2 seviyesinde de aynı sistemle devam ederiz.

Özlem Ö.

Hukuk fakültesindeyim ve derslerimde çok ağır. Ama İngilizcemi geliştirmek zorunda olduğumun da farkındayım. Kouşma odakllı eğitim programı ve İngilizce öğretme heveslisi eğitmenleri ile tahminimden daha iyi çıkan bir kurs. Herkese tavsiye ediyorum.

Meltem Ö.

Hem iş hem de İngilizceye zaman ayırmak gerçekten çok zor. Grup derslerine katılmam ise uzun mesailerim yüzünden imkansız. Bana özel hazırlanan programlar ile hem daha hızlı hem de işiöe göre plan yapan, her hafta benim programıma göre değişiklik yapan Kübra hanıma teşekkürler.

Fikret İ.

Çocuğuma İngilizce kursu araştırması yaparken tanıştım. Son 3 senedir aynı güleryüzle ve sıcaklıkla oğluma İngilizce öğretiyorlar. Genel kurs mantığının dışında aile gibi olduk. Hemde gerçekten de bir okul havası ile eğitim veriyorlar. Çocuklar ile ilgilenmeleri, ekibin samimiyeti gerçekten çok iyi. Çocukalr için İngilizce kursu araştırması yapan herkese tavsiye ediyorum.

Manolya B.

Üniversite döneminde de İngilizce öğrenmeye çalışmıştım. Hatta Ankara'da bir dil kursuna gittim ve ciddi hayal kırıklığı yaşadım. İşim için İngilizcemi geliştirmem gerektiğini anlayınca tekrar kursları araştırırken sizi buldum. Tecrübemden dolayı önce sadece 1 kur yazıldım ama şimdi 3 kur yenileme yaptım. Eğitiminiz ve gösterdiğiniz özen için teşekkürler.

Yiğit Ç.

Jack ve Mahmut hocalardan aynı anda ders aldım. Tek eğitimde iki hocam oldu ve gerçektende çok iyi koordine oldular. Birinin anlattığını öbürü tamamlıyor. Bir sonraki derste neler işlenecek önceden planlayıp çalışmam için ödev veriyorlar. Sonrasında takip ediyorlar. Kısa sürede çok hızlı bir gelişim sağladım. Ünviersite hazıırlık sınavını sayelerinde atladım ve direk bölümden başladım. Herşey için çok teşekkürler. Herkese tavsiye ediyorum.

Bekir M.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!