Çocuklar İçin İngilizce Kursu

7, 8, 9, 10, 11 yaş İngilizce Kursu
çocuklar için ingilizce kursları

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

British Town İngilizce Dil Okulu - Eduvio
5483

Çocuklar İçin İngilizce Kursları

British Town İngilizce Kursu tarafından hazırlanan çocuklar için ingilizce kursları 7 - 12 yaş grubu arasındaki öğrenciler için tasarlanan özel bir programdır. 6 yaş grubundaki ilkokul birinci sınıf öğrencileri ise 2. dönemden itibaren ingilizce kurslarına katılabilirler.

2022 - 2023 Yeni dönem İngilizce kursları Eylül 2022'de başlıyor. 2. Dönem ise Şubat 2023'de başlayacak.

Çocuklar için ingilizce kurslarında maksimum 12 kişilik sınıflarda kolej ingilizcesi eğitimi verilir. Çocuklar için ingilizce kursunda sınıflar öncelikli olarak yaş gruplarına göre ve ingilizce seviyelerine göre planlanır. Aynı yaş grubundaki ve aynı seviyedeki öğrenciler maksimum 12 kişilik gruplar halinde ferah ve geniş sınıflarda eğitim alırlar.

British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce kursunda verilen "çocuklar için ingilizce kursları" özellikle ilkokul öğrencilerinin İngilizce alt yapısını oluştururken İngilizce'yi sevdirmeyi amaçlamaktadır.

Çocuklar için İngilizce kursunda ingilizce kursları haftasonu ve hafta içi okul saatlerinden sonra verilmektedir. Çocuklar için verilen ingilizce kurs müfredatının dışında, haftanın belirli günleri sadece aynı seviyedeki ve aynı yaş grubundaki öğrenciler için konuşma, dinleme, yazma gibi oyunlu aktivite programları tamamen ücretsiz verilmektedir. Böylece sadece ingilizce kursu olmanın dışında çocukların ingilizce öğrenmekten keyif alması sağlanmaktadır.

British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursunun sunduğu çocuklar için ingilizce kurslarında bu yıl eğitime devam edip gelecek yıl bir üst seviyeden İngilizce kursuna devam edecek öğrenci oranı %98'dir.

Çocuklar İçin İngilizce Eğitim Seviyeleri

İlköğretim öğrencileri için İngilizce kursları, Starters, Movers, Flyers ve Flyers + seviyeleri olarak gruplandırılmaktadır.

Flyers seviyesini bitiren öğrencilerden yeterli düzeye gelenler Teens gruplarının A1 veya A2 seviye eğitimlerine devam etmektedirler.

Çocuklar için İngilizce kursları, ilköğretim öğrencilerine özel olarak düzenlenmekte, farklı yaş grubu öğrencileri ile birleştirilmemektedir.

Çocuklar için ingilizce kurslarına kayıt olan tüm öğrencilerimize ayrıca, ilkokuldaki ingilizce sınav dönemlerinden önce okul sınavlarına hazırlık etütü verilerek, okul eğitimlerindeki eksik olan bölümler üzerinde eğitmenler ile birlikte çalışma fırsatı verilmektedir. Sınav dönemlerinde ek olarak verilen etütlerin tamamı ücretsizdir ve randevu sistemi ile planlanmaktadır.

Çocuklar için İngilizce kursları hem yaz döneminde, hemde kış döneminde devam etmektedir. Kış Dönemi kursları, okulların açılması ile başlamakta ve kapanması ile son bulmaktadır.


Çocuklar İçin İngilizce Kursu Ne Zaman Başlıyor?

Çocuklar için İngilizce kursları Ekim 2022'de başlıyor. İkinci Dönem eğitimleri ise Şubat 2022'de başlıyor. Eğitimler hafta içi veya hafta sonu tercihine göre haftalık olarak planlanmaktadır. Çocuklar için İngilizce kursları MEB'in takvimi ile aynı takvimde ilerlemektedir.

2022 - 2023 Eğitim Takvimi
1. Dönem01 Ekim 2022 - 22 Ocak 2023
2. Dönem04 Şubat 2023 - 10 Haziran 2023

Biz Sizi Arayalım!


Çocuklar için İngilizce Kursları Eğitim Süreleri ve Günleri

Çocuklar için İngilizce kursu eğitimleri haftasonu farklı saat dilimlerine planlanmıştır. Çocuklar için İngilizce kursları hem İngilizce seviyesine ve hem de yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Bu sayede çocuklar için planlanan İngilizce kurslarında aynı seviye ve yaştaki çocuklar eğitim görmektedir.


2022 - 2023 Çocuklar İçin İngilizce Kursları

Eğitim Günleri Eğitim Saatleri Seviye 1. Dönem 2. Dönem
Cumartesi veya Pazar 09:30 - 12:30 Startes/Movers/Flyers Ekim 2022 -
Ocak 2023
Şubat 2023 -
Haziran 2023
12:30 - 15:30 Startes/Movers/Flyers/+
15:30 - 18:30 Startes/Movers/Flyers/+

Çocuklar İçin İngilizce Kursu - Sık Sorulan Sorular

İlkokul ve Ortaokul öğrencileri için İngilizce Kursları farklı yaş grupları için planlanmıştır. 7 yaş, 8 yaş, 9 yaş, 10 yaş ve 11 yaş grubu öğrencileri için hazırlanan tüm İngilizce sınıflarında eğitimler maksimum 12 kişilik sınıflarda yapılır. Çocuklar için ingilizce kurslarında, tüm sınıflar öncelikli olarak yaş ve seviyeye göre ayrılır. 12 yaş - 14 yaş arası öğrencilerimiz ise Ortaokul ingilizce kurslarında eğitim almaktadır. Bknz. Ortaokul İngilizce Kursu
Çocuklar için İngilizce Kursları okulların açılması ile irlikte başlayıp okulların tatiile gireceği Haziran ayında sona eriyor. Bu tarihler haricinde çocuklar için İngilizce kursları yaz tatili döneminde hafta içi gündüz olarak devam ediyor. Ayrıca 2. dönem başlayan yeni sınıflarda eğitimler sömester tatili ile birlikte tekrar başlıyor.
Eğitime istediğiniz dönem başlayabilirsiniz. Öğrencilerimizin seviyeleri ve sınıfları farklı olduğu için her seviye için ayrı sınıfımız bulunmaktadır.
İngilizce zamana dayalı ve uzun soluklu bir eğitimdir. Genel olarak İngilizce eğitim sistemi yaş gruplarına göre farklılık göstermektedir. 1 eğitim yılı boyunca alınan İngilizce eğitim, yaş ve yaşlara göre programlanan eğitim sisteminden dolayı yeterli olmayacaktır. Çocuklar için İngilizce kurslarında önemli olan İngilizce eğitiminin uzun soluklu bir eğitim olarak planlanmasıdır.
Çocuklar için İngilizce kurslarında özellikle bii tercih eden ilk okullar tabiki bölge okullarımız. Öğrencilerimizin yoğun olarak okuduğu okullar;
Halide Edip Adıvar İlkokulu, Feriköy Necdet Kotil İlkokulu, Resneli Niyazi Bey İlkokulu, Kuvayi Milliye İlkokulu, Nilüfer Hatun İlkokulu, Sait Çiftçi İlkokulu, Talat Paşa İlkokulu, Sultançiftliği İlkokulu, Kurtuluş İlkokulu, Vasfi Çobanoğlu İlkokulu, Aşık Veysel İlkokulu, Harbiye İlkokulu, Namık Kemal İlkokulu, Tevfik Fikret İlkokulu, Hüseyin Cahit Yalçın İlkokulu, Mustafa Sarıgül İlkokulu.
Bunun haricinde Şişli, Nişantaşı, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Taksim, Kağıthane bölgesinden gelen öğrencilerimizin sayısıda çok fazla.
Çocuklar için İngilizce kursları genel olarak 7 yaşından başlayarak 11 yaşına kadar devam ediyor. 12 yaş ve üzeri öğrencilerimizi ise farklı kurs programlarına dahil ediyoruz.
Ağırlıklı olarak velilerimiz en çok 7 yaş için ingilizce kursu, 8 yaş için ingilizce kursu, 9 yaş için ingilizce kursu, 10 yaş için ingilizce kursu ve 11 yaş ingilizce kursu araması yaparak bize ulaşıyorlar.
Her yaş grubu ve her seviye için farklı bir sınıf ve eğitim müfredatımız bulunuyor.
Çocuklar için İngilizce kurslarına genel olarak Mecidiyeköy, Şişli, Osmanbey, Taksim, Nişantaşı, Teşvikiye, Feriköy, Kurtuluş, Halide Edip Adıvar, Kağıthane, Okmeydanı gibi yakın lokasyonlardan ilkokul öğrencileri ve ilköğretim öğrencileri katılıyor. Özellikle merkezi bir konumda olmamız ve metro ve toplu taşıma araçlarının güzergahında olmamız ve otopark sorunumuzun bulunmaması öğrencilerimize ve velilerimize çok büyük bir avantaj sağlamakta. Bu sebepten dolayı Etiler, Sarıyer, Beşiktaş, Maslak bölgesinden de gelen hatırı sayılır sayıda öğrencimiz mevcut.
Çocuklar için İngilizce kurslarına genel olarak 2. Sınıf, 3. Sınıf, 4. Sınıf, öğrencileri katılıyor. Genel olarak 7 yaş ile 11 yaş grubu öğrenciler çocuklar için ingilizce kurslarına katılıyorlar. İlkokul ingilizce kurslarına ilkokul öğrencileri, ortaokul ingilizce kurslarına ise ortaokul öğrencileri katılıyor. 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf ve 8. sınıf öğrencileri ise Ortaokul İngilizce kurslarına katılıyor. Çocuklar için ingilizce kurslarında sınıflar öncelikli olarak yaş gruplarına ve seviyelerine göre planlanmaktadır. Ortaokul ve lise öğrencileri için verilen ingilizce kursları ile ilgili daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Ortaokul İngilizce Kursları

Çocuklar için İngilizce Kurslarımıza Katılan Öğrencilerin Yorumları

2. sınıfa giden kızımı 2017 yılında British Town dil okuluna yazdırdık. Bu sene 3. senemiz ve kızımın İngilizcesi okuldaki en iyiler arasında. Hatta konuşmasıda yaşıtlarına göre çok ileride. Bu sene bende yazılıyorum. Anne kız İngilizce kursuna gideceğiz.

Melisa Ö.

Kolej seviyesinde İngilizce eğitim veriyorlar. Sınıf mevcutları az olduğu için öğretmenler her bir çocuk ile ayrı ayrı ilgileniyor. Eğitim sistemleride inanılmaz başarılı. Gelecek yıl aynı kursa bir üst seviyeden devam edeceğiz.

Hasan D.

Çocuklara ingilizceyi sevdirerek öğretiyorlar. Sadece İngilizce kursu değil, hem aktiviteleri hemde okul sınavlarından önce her öğrenciye ücretsiz etüt veriyorlar. Çocuklar için ingilizce kursu arayanlara şiddet ile tavsiye ederim.

Meltem E.

Çocuklar için İngilizce Kursları Fiyatları ve Kampanyalar

çocuklar için ingilizce kursu ağustos kampanyası
çocuklar için ingilizce kursu ağustos kampanyası
İngilizce Kış Okulu 09 Şubat'da Başlıyor!

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!