İngilizce Konuşma Kursu

Dilediğin Kadar Katıl, Dilediğin Kadar Öde
ingilizce konuşma kursları

Şişli Mecidiyeköy İngilizce Konuşma Kursları

British Town İngilizce Dil Okulu
4325

İngilizce Konuşma Kursları

Konuşmadan Konuşamazsın! Sadece konuşma odaklı İngilizce kursları ile "Anlıyorum ama konuşamıyorum" tarih oluyor. Farklı seviyelerde gruplandırılımış, ister var olan İngilizcenizi unutmamak, isterse İngilizcenizi geliştirmek için faydalanabileceğiniz, çok para harcamadan maksimum verim elde edebileceğiniz en iyi İngilizce kursu. Ana fikir, dilediğiniz kadar gelin, geldiğiniz kadar ödeyin

İngilizce konuşma kursları, temel seviyelerden en üst düzey seviyelere kadar farklı seviyeler için gruplandırılmıştır. Program içerikleri, güncel ve ilginç konuşma konuları üzerine programlanmıştır. İngilizce konuşma kursları ingilizce konuşma klüpleri değildir. Programa ister haftalık ister aylık bazlarda katılım gösterebilirsiniz.

İngilizce konuşma kursları maksimum 12 kişilik sınıflarda ana dili ingilizce olan minimum CELTA/DELTA sertifikasına sahip yabancı eğitmenler ile yapılmaktadır. İngilizce konuşma kurslarına katılan eğitmenlerin aksanı kesinlikle temiz ve pürüzsüzdür.

İngilizce Konuşma Kursları eğitimleri British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursunda, hafta içi akşam ve hafta sonu gündüz saat dilimlerinde ikişer ders olarak planlanmaktadır. İngilizce konuşma kursları ücretleri katılım göstereceğiniz ders sayısına göre belirlenmektedir. Bu sayede iş, okul, sınav, tatil gibi dönemlerde katılmadığınız veya katılım göstermediğiniz dersler için ücretlendirilmemiş olursunuz.

British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursunun sunduğu İngilizce Konuşma Kursları ingilizcenizi geliştirmek için ve/veya var olan ingilizcenizi korumak için en ekonomik ve en iyi ingilizce kursudur.

Basit Konular Yok

Bu sayede, genellikle uygulanan bugün hava nasıl, trafik çok mu yoğun gibi sıradan konular konuşulmasını engeller ve sizlerin gelişiminize katkı sağlayan bir eğitim programına dönüşür.

Telaffuzunuz gelişir

Sadece ana dili İngilizce olan eğitmenler sayesinde, farklı aksan ve telaffuzlara aşina olur, özellikle telaffuz hatalarınızı gidererek, akıcı konuşmanıza katkı sağlar.

Kelime Bilginiz gelişir

Sizlere verilen konuşma kulübü kelimeleri ile (Speaking club vocabulary) kelime bilginiz gelişir ve o gün katılacağınız eğitimde bu kelimeleri kullanarak pekiştirirsiniz.

Zamanı olmayanlar için ideal

Özellikle İngilizce öğrenmek için zaman ayıramayanlar için yoğun veya haftalık ders programları yerine haftada 1-2 derslik kısa, uygulmalı ve eğlenceli bir eğitim alabilirsiniz.

Konuşamayanlar için İdeal

Konuşma Kulübü kursları özellikle anlıyorum ama konuşamıyorum diyenler için İngilizce konuşma pratiğini arttırabilecek bir egzersize dönüşecektir.

Özgüven Kazanırsınız

Grup içerisinde farklı tecrübeler edinerek İngilizce konuşmanızı geliştirebilir ve özgüven kazanırsınız.

Butik sınıflarda kurumsal eğitim

Özellikle çok kalabalık sınıflarda yapılan eğitimlerde sizin ihtiyacınız olan konuşma fırsatını yakalama şansınız çok az olacaktır. 8 – 10 kişilik sınıflarda verilen eğitimlerde ana dili İngilizce olan eğitmenler ile birebir konuşma fırsatı yakalayacaksınız.

İstediğiniz kadar gelin istediğiniz kadar ödeyin

Özellikle uzun vadeli plan yapamayanlar için ya da İngilizce kursu için bütçe oluşturmadan da İngilizcesini geliştirmek isteyenler için farklı ama faydalı bir eğitim programına katılın. 4 haftalık programlar halinde istediğiniz kadar eğitim seçeneği satın alabilirsiniz.

Seviyenize Uygun Konuşma Kulüpleri

İngilizce konuşma kulüplerine katılımınız sağlanmadan önce seviyeniz uzman eğitmenlerimiz tarafından belirlenerek sizin seviyenize uygun bir sınıfta eğitim alırsınız.

facebook'dan Takip Edin

Günlük Konuşma Kulübü konuları ve kelimeleri her gün Facebook ve Sitemiz üzerinden sizler ile paylaşlır. Konuşma Kulüplerine katılmadan önce lütfen 10 dakikanızı günün konusuna ayırın.

Nasıl Katılabilirim?

İngilizce Konuşma Kulüplerine katılım konusundaki tüm sorularınıza eğitim ve kariyer danışmanlarımız anında cevap vereceklerdir. Tüm sorularınız için lütfen bilgi formunu doldurunuz.


Biz Sizi Arayalım!


Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!