Formunuz Bize Ulaştı!

Formunuz Ulaştı! Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz…

Peki Şimdi Ne Olacak?

Bilgi Formunuz Başarıyla Kayıt Edildi! Uzman Eğitim Danışmanlarımız; eğitim tercihinizi göz önünde bulundurarak bize ilettiğiniz telefon numarası üzerinden en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Bu Arada Bir Kaç İlginç Makaleye Ne Dersiniz?

İngilizce Alfabe ve İngilizce Harflerin Okunuşu

İngilizce Gramer|

İngilizce öğrenmenin ilk adımı olan alfabeyi keşfedin! Bu makalede, İngilizce alfabenin 26 harfini, telaffuzlarını ve seslerini detaylı bir şekilde öğreneceksiniz. Ayrıca, kelime oluşturma, okuma, yazma ve konuşma becerilerinizi geliştirmek için ipuçları da bulacaksınız.

YDS Sınavı Çıkmış Tüm Sorular ve Cevapları

Sınavlar|

YDS Sınavı Çıkmış Tüm Sorular ve Cevapları 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006 Yıllarına Ait YDS Sınav Soruları, Cevapları ve Çözümleri. YDS Çıkmış Sorular ve Cevapları 2006-2024 Arası Tüm YDS Çıkmış Sorular ve Cevaplar

Yabancı Dil Tazminatı Nedir? Yabancı Dil Tazminatı Nasıl Alınır?

Sınavlar|

Yabancı Dil Tazminatı Nedir? Yabancı Dil Tazminatı Ne Kadar? 2024 Yılı Yabancı Dil Tazminatı Tutarı Ne Kadar? Yabancı Dil Tazminatı Nasıl Alınır? Yabancı Dil Tazminatına Nasıl Başvurulur? 2024 yabancı dil tazminatı nasıl hesaplanır? Memur yabancı dil tazminatı 2024 yılında ne kadar? 2024 yabancı dil tazminatı ne kadar? 2024 yabancı dil tazminatı memur maaş katsayısı ne kadar?

Hazırlık Atlama Sınavı Nedir?

Sınavlar|

Hazırlık atlama sınavları üniversiteye yeni başlayan öğrencilerin İngilizce yeterliliğini ölçmek için yapılan sınavlardır. Bu sınavlar özellikle İngilizce bölümlerde okuyacak öğrencilerin yeterli İngilizceye sahip olup olmadığını gösterir. Sınav sonucunda alınan başarı puanına göre öğrenciler tam veya yarım dönem hazırlık okumak zorunda kalabilirler. Veya hiç hazırlık bölümü okumadan direk olarak bölümden başlayabilirler.

Yeniliklerden İlk Sen Haberdar Ol!

Yeni makaleleri ve İngilizce kursu kampanyalarını sana mail ile göndereceğiz.

Abone olarak, gizlilik politikasını ve kvkk aydınlatma metnini kabul etmiş sayılırsın.

Muafiyet Sınavı Nedir? Muafiyet Sınavı Zorunlu Mu?

Categories: Sınavlar|Tags: , , , |

Türkiye’de yabancı dilde eğitim veren üniversitelere kayıt yaptıran öğrencilerin yabancı dil yeterliliğini ölçmek için uygulanan sınava muafiyet sınavı denir. Bu sınav sonucunda öğrencinin yabancı dil yeterliliği ölçülmektedir. Kısaca Üniversite muafiyet sınavından başarılı olan öğrenciler direk olarak bölümden başlar. Muafiyet sınavı, bir eğitim programında yer alan yabancı dil dersinden muaf olmak için girilen sınavdır.

İngilizce Zamirler Listesi ve İngilizce Zamirler Tablosu

Categories: İngilizce Gramer|Tags: , , , |

Zamirler, genelde bir ismin yerine kullanılan kelimelerdir. Türkçe’de olduğu gibi zamirler, bir cümlenin içinde isimlerin veya isim tamlamalarının yerini tutabilir. Türkçe’de olduğu gibi, İngilizce zamirlerde bir ismin yerine kullanılan kelimelerdir. Ama sadece bu kadar değil,

İngilizce Özne Zamirleri – Subject Pronouns Konu Anlatımı

Categories: İngilizce Gramer|Tags: , , , , , |

İngilizce’de özne zamirleri (subject pronouns), cümlelerdeki özneleri temsil etmek için kullanılan zamirlerdir. Bu zamirler, tekrarlayıcı ifadeleri önlemek, cümleleri daha akıcı hale getirmek ve dilin kullanımını kolaylaştırmak için kullanılır. İngilizce özne zamirleri doğru bir şekilde kullanıldığında akıcılığı artırır.

Dünyada En Çok Konuşulan Diller Sıralaması 2024

Categories: Haberler|Tags: , , |

Dünyada en çok konuşulan diller listesinde birinci sıradaki dili tahmin edebiliyor musun? Aslında son iki yıla kadar farklı diller listenin başında yer alsada artık listenin başındaki dil, hepimizin ilk aklına gelen dil. Yani, İngilizce. Önceki yıllarda, nüfusun daha yoğun olduğu ülkelerdeki diller sıralamada en öndeydi.

Sizi Geri Arayalım!

Eğitimlerimiz hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için formu doldurmanız yeterli.

En kısa süre içerisinde geri döneceğiz.  

Formu doldurarak gizlilik politikamızı ve kvkk aydınlatma metnini kabul etmiş sayılırsınız.

Go to Top