Oteller İçin İngilizce Eğitimi

Oteller için İngilizce eğitimi diğer sektörlerde olduğu gibi büyük önemi vardır. Günümüz Türkiye’sinde otelcilik sektöründe yurtdışında gelen misafir sayısı geçtiğimiz yıllara göre artış göstermektedir. HaberTürk’ün haberine göre bu yıl ülkemize gelecek olan turist sayısı 50 milyonun üzerinde olacağını tahmin edilmektedir. Oteller için İngilizce eğitimi alan turizm otelcilik şirketleri bu turist sayısını karşılama ve misafir etme konusunda diğer firmalara göre bir adım önde olacaktır. Turistler her zaman İngilizce bilen otellerde konaklamayı tercih etmiştir.

Her kurumun kullandığı bir İngilizce dili var. Ticari, tıbbi, reklamcılık hemen hemen her alanın kendine özgü İngilizcesi var. Oteller misafirlerle birebir iletişime geçtiği için İngilizce eğitimine önem vermesi gereken önemli sektörler arasındadır. Oteller için İngilizce eğitimi yoğunluk olarak konuşma ve dinleme üzerinde durulmalıdır. Oteller için İngilizce kullanımının çok azlık bir oranı yazışmalar üzerinde geçiyor. Resepsiyondan kat hizmetleri bölümüne kadar konuşma üzerine geçen yoğun bir İngilizce diyalogları var. Uluslararası misafir ağırlayan tüm otellerin tercihi oteller için İngilizce eğitimidir. Aynı zamanda yurtdışından misafir bekleyen veya yurtdışı misafir potansiyellerini arttırmak isteyen her otel işletmesi oteller ve turizm sektörü için hazırlanmış İngilizce eğitimi almaktadır.

Neden Oteller İçin İngilizce Eğitimi Gerekli?

Türkiye yurtdışından özellikle yaz aylarında turistler tarafından ziyaret ediliyor. Gelen her turist A2 seviyesinde İngilizce biliyor olsa bile otellerde misafir edilecek olan turistlerle iletişim kurabilmek için İngilizce eğitimi şart.

Sadece konaklama hizmetleri için değil, otelin sunduğu imkanlardan yararlanırken misafirlerin ihtiyaçlarını karşılamak için turistlerle İngilizce diyalog kurulması bir sonraki sene turistler tarafından tercih edilirsiniz. Oteller için İngilizce eğitimi aldığınızda misafir sayınızda artışı fark edeceksiniz.

Personellerin motivasyonu için de pozitif etkiye sahip. Otel çalışanları, yabancı misafirlerle İngilizce diyaloglar kurduğu için kendini ifade etmeleri onların çalışma performanslarını olumlu yönde etkileyecektir.

Oteller İçin İngilizce Eğitimi

Oteller İçin İngilizce Eğitimi -1

British Town Şişli, İngilizce dil eğitiminde yılların tecrübesini sağlam eğitim deneyimleri ve uzman kadrosuyla hem bireysel hem de kurumsal İngilizce eğitimleri düzenlemektedir. Özellikle Kurumsal İngilizce alanında olduğu kadar üst düzey yöneticilere ileri derece eğitimlerle de farkını ortaya koymaktadır.

Kurumsal İngilizce eğitiminde ve Oteller için İngilizce Eğitiminde tercih British Town oluyor, birebir ders hizmetleri yanında özel gruplara yönelik hazırlanmış Oteller için İngilizce kursu eğitimi de vermektedir. Eğitimlerde personellerin görev tanımlarına yönelik belirlenmiş İngilizce konularının yanında, telaffuz ve mailleşme konusunda etkili ders içerikleri anlatılıyor. Kurs sonunda istenilen hedeflere ulaşmış olursunuz.

British Town İngilizce Kursu, dil öğrenmek için vakti olmayanlara yönelik planlar yaptığı gibi çok sayıda çalışanı olan turizm ve otelcilik firmalarının operasyonunu aksatmayacak şekilde grup dersleri de hazırlamaktadır. Operasyon programınız sarsılmadan ve kurumun işleri aksamadan İngilizce kursu eğitimi almış olursunuz.

Oteller İçin İngilizce Eğitiminde Yöntem Nasıl Olmalı?

Kurumsal İngilizce dil eğitimlerinde piyasada en çok tercih edilen İngilizce kursu olarak farkımız etkili bir ders içeriği sunmamız. İster grup ister bireysel alınacak Otel İngilizcesi kursunda hedeflediğimiz noktaya kişiye veya gruplara özel hazırladığımız ders içerikleri sunuyoruz. Yani oteller için İngilizce kursu verirken öğrencilerin eksik yönlerini tespit edip o alana yönelik güçlendirici ders içerikleri seçiyoruz. Oteller için İngilizce eğitiminde önemli bir aşama olan speaking aşaması çoğu kurumda en büyük eksiklikler arasında. Bizim sunduğumuz içerikler eksik olan alanları ders programına göre doldurup personeli hedeflenen zamanda istenilen İngilizce seviyeye ulaştırmak.

Günümüzde Türkiye’nin uluslararası yabancı turist sayısında artış görülmektedir. Oteller için İngilizce ihtiyacını doğurmuştur. Birçok firma tarafından tercih edilen Kurumsal İngilizce kursu eğitimlerimiz hem sektörlere özel konular hem de genel profesyonel hayata yönelik konular içermektedir.

Oteller İçin İngilizce Eğitiminde Tercih British Town Şişli

Kurumsal İngilizce kursu eğitimi bireysel alan çalışanların yanında ulusal ve uluslararası firmalar da bulunmaktadır. Mango, Digitürk, Arıkan Holding, Türk Telekom, Oynurden Kimya, Madam Coco, Civil, Şeker Bank, Takas Bank, Ak Enerji, Bayer, Libya Konsolosluğu gibi birçok firma da British Town Şişli’yi tercih etmiştir. Sektörlere özel hazırladığımız ders içerikleri ile firmalara kaliteli eğitim hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Şişli İngilizce kursu eğitimleri ile kariyerinizde ve şirketlerin operasyonlarında büyük adımlar atmasına yardımcı oluyor. Sonuç odaklı, hedefleri gerçekleştirmeye yönelik, özel hazırlanmış ders konuları ve katılımcı merkezli işlenen derslerle Oteller için İngilizce eğitiminde tercih British Town.

Yılların deneyiminden ve kurumsal firma deneyimleri olan İngilizce eğitmenlerle Kurumsal İngilizce kursu eğitimi almak için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Summary
Oteller İçin İngilizce Eğitimi
Article Name
Oteller İçin İngilizce Eğitimi
Description
Oteller için İngilizce Eğitimi. Oteller için İngilizce eğitimi diğer sektörlerde olduğu gibi büyük önemi vardır. Otel çalışanlarına özel İngilizce kursu.
Author
Publisher Name
British Town
Publisher Logo