Şerifali İngilizce Kursu

Şerifali İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmek için Şerifali‘de İngilizce kursu arıyorsanız Şerifali’nin en iyi İngilizce kurslarından birisi olan Şerifali İngilizce Kursu ile tanışmanızın vakti gelmiştir. Özellikle gramere dayalı eğitimlerden sıkıldıysanız ve artık İngilizce konuşmak istiyorsanız konuşma ağırlıklı farklı eğitim anlayışına sahip Şerifali İngilizce kursundan bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Şerifali İngilizce Kursu; genel ve alışılmış eğitim sisteminden farklı olarak İngilizce kurslarında “Communicative Approach” sistemini uygulamaktadır. Asıl amaç kullanmadığınız bir İngilizce eğitimi yerine, İngilizce konuşmanızı sağlayan bir eğitim sistemi uygulamaktır.

Şerifali İngilizce kursu olarak, Türkiye çapında 40’dan fazla şubesi ve İngilizce eğitimindeki on yıllara dayanan tecrübesi ile sürekli değişen sistemlere ve değişen eğitmenlere maruz bırakmadan, Türk ve ana dili İngilizce olan Yabancı eğitmenlerden (İngiliz, Amerikalı, Kanadalı) oluşan kadrosu ile İngilizce konuşturan bir eğitim sistemi uyguluyoruz.

İngilizce becerilerinizi özel olarak geliştirin

İngilizce becerilerinizi özel alanlarda geliştirmek için tüm eğitimlerimize ek olarak, konuşma kulüpleri (Speaking Clubs), Gramer (Grammer Clubs), Kelime (Vocabulary Club), Yazma (Essay Club), İş İngilizcesi (Business Club) kulüpleri gibi ücretsiz eğitimler alabilirsiniz.

İngilizce Özel Ders Şerifali

İngilizce özel ders eğitimleri, katılımcının ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre planlanmaktadır. İngilizce birebir ders eğitimleri katılımcının istediği gün ve saatlerde planlanmaktadır. Şerifali’de İngilizce özel ders arıyorsanız, ister ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenlerden, ister Türk eğitmenlerden eğitim alabilirsiniz. İngilizce özel ders programları hakkında detaylı bilgi için Bknz. İngilizce Özel Ders

Yetenekli eğitmenleri, farklı eğitim sistemi ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bilgi formumuzdan iletişim bilgilerini bırakabilirsiniz. Alanında uzman bireysel eğitim danışmanlarımız sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceklerdir.

Şerifali’deki En İyi İngilizce Kursu Hangisi?

Sunduğu konuşma odaklı İngilizce eğitim ve İngilizce becerilerinizi geliştirmek için sunulan farklı beceri aktiviteleri ile Şerifali’deki en iyi ve en farklı İngilizce kursu Şerifali İngilizce Kursu , genel İngilizce eğitimlerinin yanı sıra, 7 yaş, 8 yaş, 9, yaş, 10 yaş ve 11 yaş grupları için ve 12 – 17 yaş grupları için İngilizce kursları, IELTS, TOEFL, YDS gibi farklı sınavlara yönelik sınavlara hazırlık eğitim programları da sunmaktadır.

Şerifali’da Hangi İngilizce Kursları Var?

Şerifali’nin en iyi İngilizce kursu Şerifali İngilizce Kursunda genel İngilizce kurslarının dışında da farklı ihtiyaçlara yönelik kurslar verilmektedir. Bu kurslardan bazıları;

Şerifali’de Online İngilizce Kursu var mı?

Evet, Şerifali İngilizce kursundan online İngilizce kurslarına katılabilirsiniz. Online İngilizce kursları genel olarak iki farklı program olarak sunulur. İlk olarak sunulan program kişinin ihtiyacına ve hedefine göre özel olarak hazırlanan programlardır. Bu programlarda, ihtiyaca ve hedefe yönelik bir eğitim verilir. Genelde katılımcının tercih ettiği gün ve saatlerde olduğundan esnek bir programdır. Kısaca kişiye özeldir. Bir başka deyişle, Online İngilizce özel ders olarak sunulur. İkinci program ise İngilizce seviyelerine göre planlanan online İngilizce grup dersleridir. Online İngilizce grup dersleri, ilk programdan farklı olarak belirli gün ve saatlerde yapılır.

Şerifali İngilizce Kursu Fiyatları Ne Kadar?

Şerifali’de İngilizce kursu fiyatları eğitim alacağınız süreye, eğitimin yoğunluğuna, ihtiyaca, eğitim türüne ve günlere ve saatlere göre değişiklik gösterir. Bu kadar çok bilinmeyeni bir arada fiyat olarak çok zor. Şerifali İngilizce kurs fiyatları için bu konuda uzman eğitim danışmanlarımız ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken telefonunuzu iletmek. Uzman bir eğitim danışmanımız en kısa zamanda size geri dönüş yapacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Şerifali İngilizce Kursunda Sınıflar Kaç Kişilik?

Maksimum 12 kişilik ve maksimum 4 kişilik farklı sınıf grupları bulunmaktadır. Ayrıca birebir ve ikiye bir şeklinde özel gruplarda mevcuttur.

Şerifali İngilizce Kursunda Eğitimler Ne Zaman Başlıyor?

Her dönemde ve her seviyede İngilizce Kursları bulunmaktadır. Genel olarak temel seviyedeki eğitimler her ayın ilk haftası başlamakta daha yüksek seviyedeki eğitimler ise sabit olmamakla birlikte ay içerisinde açılmaktadır. Kayıt olduğunuz tarihten itibaren eğitime başlama tarihiniz için ortalama maksimum bekleme süresi 2 haftadır.

Şerifali İngilizce Kurslarında Eğitimler Hangi Günler Yapılıyor?

İngilizce kursu için gün ve saat tercihinizi kendi programınıza göre, hafta içi sabah, öğlen ve akşam yada hafta sonu sabah, öğlen ve akşam saatlerinde yapabilirsiniz. Yada tamamen esnek saat dilimlerine uygun maksimum 4 kişilik programları tercih ederek, bir gün sabah, bir gün akşam gibi bir programda tercih edebilirsiniz.

Bu Yıl İngilizce Kursuna Gitsem, İngilizceyi Tamamen Öğrenirmiyim?

İngilizce zamana dayalı ve uzun soluklu bir eğitimdir. Genel olarak İngilizcenizi geliştirmeniz alacağınız kur sayısına ve eğitime ayırdığınız zamana göre değişkenlik göstermektedir.

Şerifali İngilizce kursunda 1 Kur Ne Kadar Sürüyor?

İngilizce kursları seviyelere göre planlanır. Fakat eğitim alacağınız süre, yoğunluk, hedef ve İngilizce seviyenize göre kur süresi veya ders sayısı değişkenlik gösterebilir. Daha detaylı bilgi için İngilizce Kursu Ne Kadar Sürer? yazımızı inceleyebilir ya da eğitim danışmanlarımızdan bilgi talep edebilirsiniz.

Sizi Geri Arayalım!

Eğitimlerimiz hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için formu doldurmanız yeterli.

En kısa süre içerisinde geri döneceğiz.  

Formu doldurarak gizlilik politikamızı ve kvkk aydınlatma metnini kabul etmiş sayılırsınız.