Ortaokul ve Lise Öğrencilerine İngilizce Kursu

13-17 Yaş Grubuna Özel İngilizce Kursu
ortaokul lise ingilizce  kursları

Ortaokul ve Lise Öğrencilerine İngilizce Kursları

British Town İngilizce Dil Okulu
1263

Ortaokul ve Lise Öğrencilere Özel İngilizce Kursları

Ortaokul ve Lise öğrencileri için tasarlanan özel ingilizce kursu 13 - 17 yaş grubu için İngilizce'yi eğlendirerek öğretmeyi amaçlar. Ortaokul ve lise öğrencileri kendi yaş grup ve seviyelerinde farklı sınıflarda İngilizce eğitim alırlar. Ana hedef İngilizce bilgisini arttırmak ve gelecekte karşılacakları İngilizce hazırlık atlama sınavlarında ve eğitim hayatlarında karşılacakları İngilizcede başarılı olmalarını sağlamaktır.

Ortaokul ve lise öğrencileri için ingilizce kursları maksimum 12 kişilik sınıflarda kolej ingilizcesi eğitimi verilir. Ortaokul ve lise öğrencileri için ingilizce kursunda sınıflar öncelikli olarak yaş gruplarına göre ve ingilizce seviyelerine göre planlanır. Aynı yaş grubundaki ve aynı seviyedeki öğrenciler maksimum 12 kişilik gruplar halinde ferah ve geniş sınıflarda eğitim alırlar.

British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce kursunda verilen 13 - 17 yaş grubu için ingilizce kursları özellikle bu yaş grubundaki öğrencilerin ingilizce alt yapısını oluştururken İngilizce'yi sevdirmeyi amaçlamaktadır.

Ortaokul ve Lise öğrencileri için İngilizce kursunda ingilizce kursları haftasonu ve hafta içi okul saatlerinden sonra verilmektedir. 13 - 17 yaş grubu için verilen ingilizce kurs müfredatının dışında, haftanın belirli günleri sadece aynı seviyedeki ve aynı yaş grubundaki öğrenciler için konuşma, dinleme, yazma gibi ek aktivite programları tamamen ücretsiz verilmektedir. Böylece sadece ingilizce kursu olmanın dışında ingilizce yeteneklerini belirli alanda geliştirmek hedeflenmiştir.

13 - 17 Yaş Grubu İçin İngilizce Seviyeleri

Ortaokul ve lise öğrencileri için ingilizce kurslarına kayıt olan tüm öğrencilerimize ayrıca, okullarındaki ingilizce sınav dönemlerinden önce okul sınavlarına hazırlık etütü verilerek, okul eğitimlerindeki eksik olan bölümler üzerinde eğitmenler ile birlikte çalışma fırsatı verilmektedir. Sınav dönemlerinde ek olarak verilen etütlerin tamamı ücretsizdir ve randevu sistemi ile planlanmaktadır.

British Town Şişli Mecidiyeköy İngilizce Kursunun sunduğu ortaokul ve lise öğrencileri için ingilizce kurslarında bu yıl eğitime devam edip gelecek yıl bir üst seviyeden ingilizce kursuna devam edecek öğrenci oranı %98'dir.

İngilizce Seviyeleri Avrupa Dil Portfolyosuna göre 6 ana seviye olarak belirlenmiştir.

Bu Seviyeler A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyeleridir.

Geçmişten gelen alışkanlıklar ile elementary, beginner, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate ve advanced seviyeleri değişerek "Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı"nda tüm dil eğitimlerinde ortak seviyeler belirlenmiştir.

Ortaokul ve Lise Öğrencileri için İngilizce kursları, bu seviyelerin tamamını kapsar. İngilizce kursu eğitimleri yukarıdaki seviyelere uygun olarak planlanmış eğitim sistemi ve müfredatlar ile uygulanmaktadır.

Ortaokul ve Lise Öğrencileri için İngilizce kurslarına başlamadan önce ğrencilerimizin seviyeleri belirlenerek onlar için en uygun sınıf ve seviye belirlenir.


Biz Sizi Arayalım!


İngilizce Kursları Eğitim Süreleri ve Günleri

Ortaokul ve Lise öğrencileri için hazırlanan İngilizce kurslarının programları şu şekildedir;

* Eğitim Günleri Eğitim Saatleri
HSS Cumartesi - Pazar 09:30 - 12:45
HSÖ 14:00 - 17:15

* HSS = Haftasonu Sabah | HSÖ = Haftasonu Öğlen

Sık Sorulan Sorular

İngilizce kurslarında tüm sınıflarımız maksimum 12 kişiliktir.
Ortaokul ve lise öğrencileri için hazırlanan İngilizce kurslarında eğitimlerde İngilizce kur sistemi uygulanmaktadır. Eğitimlerin genel olarak en yoğun açıldığı aylar Eylül, Şubat ve Temmuz ayları olmak ile birlikte bu ayların dışında yılda en az 6 defa eğitimler başlamaktadır.
Eğitime istediğiniz dönem başlayabilirsiniz. Öğrencilerimizin seviyeleri ve sınıfları farklı olduğu için her seviye için ayrı sınıfımız bulunmaktadır.
13 -17 yaş grubu ortaokul ve lise öğrencileri için hazırlanan programlarda İngilizce seviyeleri A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olarak eğitim verilmektedir. Her bir kur ortalama 3 ay civarında sürmektedir. Aralıksız olarak eğitime devam eden öğrenciler 1 yıl içerisinde A1 - B2 arası 4 kur İngilizce alabilmektedirler.

İngilizce Kursu Eğitimlerimiz

Her seviye ve her yaş grubu için farklı seviyelerde İngilizce eğitimleri genel katılım için uygundur. İngilizce eğitimleri hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonu gruplarında eğitim verilmektedir. Program detayları için bknz: İngilizce kursu.
IELTS, TOEFL, TOEIC, gibi sınavlarına hazırlık kurslarında İngilizce eğitiminin dışında, özellikle sınav odaklı eğitimler verilmektedir.
YDS ve YÖKDİL sınavlarına yönelik puan ve skor hedefli eğitim programlarıdır.
Bknz: YDS Kursu
Üniversitelerin hazırlık sınıflarında başarılı olmak için hazırlanan programlar, eğitim aldığınız üniversitelerin İngilizce hazırlık sınıflarını atlamak için hazırlanmış özel müfredatlı eğitimlerdir.
Bknz: Hazırlık Atlama Kursu
7 - 11 yaş grubu öğrenciler için özel hazırlanmış kolej seviyesinde İngilizce eğitim müfredatı ile çocuklara hem İngilizceyi sevdirmeyi hem de İngilizcelerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Program hakkında detaylı bilgi için Bknz. çocuklar için ingilizce kursu
Ortaokul ve Lise öğrencileri için hazırlanan özel müfredatlı İngilizce kursları bu yaş grubundaki çocukların İngilizce öğrenmesini ve ileriki hayatlarında İngilizce sorunu ile karşılaşmamalarını amaçlamaktadır. Program hakkında detaylı bilgi için Bknz. ortaokul lise ingilizce kursu
İngilizce özel ders programları kişiye özel olarak, esnek program saatlerinde ve ihtiyaç analizi yapılarak planlanmaktadır. İngilizce özel ders programlarında tercih edilen eğitim günlerinde ve kişinin ihtiyacına yönelik bir eğitim programı ile devam eder. Program hakkında detaylı bilgi için Bknz. ingilizce özel ders
İngilizce konuşma kursları, katılımcıların var olan İngilizce bilgileirnin yanı sıra konuşma yeteneğini geliştirmek amaçlı sunulan eğitim programlarıdır. Program hakkında detaylı bilgi için Bknz. İngilizce Konuşma Kursu
İş İngilizcesi kursları, iş hayatındaki ihtiyaçlara göre planlanmış, uluslararası iş hayatına göre planlanmıştır. İş İngilizcesi kursları hakkında detaylı bilgi için Bknz. iş ingilizcesi kursu
Kurumların ihtiyacına göre özel ahzırlanan programlar, katılımcıların mesai saatlerini aksatmadan kişi ve kurumların ihtiyacına göre özel olarak hazırlanmaktadır. Program hakkında detaylı bilgi için Bknz. Kurumsal İngilizce Kursu
İngilizce bilgisini geliştirmek isteyenler ve CV'sine yurtdışı tecrübesinide eklemek isteyenler için tamamen ücretsiz danışmanlık ve yurtdışı dil eğitim fırsatları için Bknz. Malta Dil Okulları

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!