Karabağlar İngilizce Kursu

Karabağlar'daki En İyi İngilizce Kursu
karabağlar ingilizce kursu

Karabağlar İngilizce Kursu

British Town İngilizce Kursu
417625

Karabağlar İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmek için Karabağlar'da İngilizce kursu arıyorsanız Karabağlar'ın en iyi İngilizce kurslarından birisi olan British Town İngilizce Kursu ile tanışmanızın vakti gelmiştir. Özellikle gramere dayalı eğitimlerden sıkıldıysanız ve artık İngilizce konuşmak istiyorsanız konuşma ağırlıklı farklı eğitim anlayışına sahip Karabağlar ingilizce kursundan bilgi almanızı tavsiye ederiz.

British Town Karabağlar İngilizce Kursu; genel ve alışılmış eğitim sistemininden farklı olarak İngilizce kurslarında "Communicative Approach" sistemini uygulamaktadır. Asıl amaç kullanmadığınız bir ingilizce eğitimi yerine, İngilizce konuşmanızı sağlayan bir eğitim sistemi uygulamaktır.

British Town Karabağlar İngilizce kursu olarak, Türkiye çapında 40'dan fazla şubesi ve ingilizce eğitimindeki on yıllara dayanan tecrübesi ile sürekli değişen sistemlere ve değişen eğitmenlere maruz bırakmadan, Türk ve ana dili İngilizce olan Yabancı eğitmenlerden (İngiliz, Amerikalı, Kanadalı) oluşan kadrosu ile İngilizce konuşturan bir eğitim sistemi uyguluyoruz.

İngilizce becerilerinizi özel olarak geliştirin

İngilizce becerilerinizi özel alanlarda geliştirmek için tüm eğitimlerimize ek olarak, konuşma klupleri (Speaking Clubs), Gramer (Grammer Clubs), Kelime (Vocabulary Club), Yazma (Essay Club), İş İngilizcesi (Business Club) Klupleri gibi ücretsiz eğitimler alabilirsiniz.

İngilizce Özel Ders Karabağlar

İngilizce özel ders eğitimleri, katılımcının ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre planlanmaktadır. İngilizce birebir ders eğitimleri katılımıcının istediği gün ve saatlerde planlanmaktadır. Karabağlar'de İngilizce özel ders arıyorsanız, ister ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenlerden, ister Türk eğitmenlerden eğitim alabilirsiniz. İngilizce özel ders programları hakkında detaylı bilgi için Bknz. İngilizce Özel Ders

Yetenekli eğitmenleri, farklı eğitim sistemi ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bilgi formumuzdan iletişim bilgilerini bırakabilirsiniz. Alanında uzman bireysel eğitim danışmanlarımız sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceklerdir.

Karabağlar'daki En İyi İngilizce Kursu Hangisi?

Sunduğu konuşma odaklı İngilizce eğitim ve ingilizce becerilerinizi geliştirmek için sunulan farklı beceri aktiviteleri ile Karabağlar'daki en iyi ve en farklı İngilizce kursu olan British Town İngilizce Kursu Karabağlar, genel ingilizce eğitimlerinin yanı sıra, 7 yaş, 8 yaş, 9, yaş, 10 yaş ve 11 yaş grupları için ve 12 - 17 yaş grupları için ingilizce kursları, IELTS, TOEFL, YDS gibi farklı sınavlara yönelik sınavlara hazırlık eğitim programlarıda sunmaktadır.

Karabağlar'da Bana En Yakın İngilizce Kursu Nerede?

Karabağlar'da İngilizce Kursu, Karabağlar'ın en işlek noktasında. Karabağlar'da İngilizce kursu için size en yakın Karabağlar British Town İngilizce Kursu şubelerimizi ziyaret edebiirsiniz.

İngilizce Kursu Bornova Adres: Erzene Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi Ata Durağı No:43, 35040 Bornova/İzmir

İngilizce Kursu Alsancak Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi 1462 Sokak No:2 Alsancak Konak/İzmir

İngilizce Kursu Üçyol Adres: Piri Reis Mahallesi 324 Sokak No:1-H Üçyol/İzmir

İngilizce Kursu Bayraklı Adres: Adalet Mahallesi Haydar Aliyev Caddesi No.65 Kat.2 Daire:1 Bayraklı/İzmir

İngilizce Kursu Buca Adres: Adatepe Mahallesi Erdem Caddesi No: 26 Buca/İzmir

İngilizce Kursu Yeşilyurt Adres: Reis Mahallesi Yıldız Caddesi No:74-78A Karabağlar/İzmir

İngilizce Kursu Kemalpaşa Adres: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Kirazlık Caddesi No: 220/A Kemalpaşa/İzmir

İngilizce Kursu Egekent 2 Adres: 30 Agustos Mahallesi 7202 Sokak No: 2 - G Egekent 2 Menemen/İzmir

İngilizce Kursu Gaziemir Adres: Atıf Bey Mahallesi 64. Sokak No: 2-A Gaziemir/İzmir

Tel: 0 544 135 35 88 | 0 232 339 47 24

Karabağlar'da Hangi İngilizce Kursları Var?

Karabağlar'un en iyi İngilizce kursu British Town İngilizce Kursunda genel İngilizce kurslarının dışında da farklı ihtiyaçlara yönelik kurslar verilmektedir. Bu kurslardan bazıları;

Karabağlar'da Online İngilizce Kursu var mı?

Evet, British Town Karabağlar İngilizce kursundan online İngilizce kurslarına katılabilirsiniz. Online ingilizce kursları genel olarak iki farklı program olarak sunulur. İlk olarak sunulan program kişinin ihtiyacına ve hedefine göre özel olarak hazırlanan programlardır. Bu programlarda, ihtiyaca ve hedefe yönelik bir eğitim verilir. Genelde katılımcının tercih ettiği gün ve saatlerde olduğundan esnek bir programdır. Kısaca kişiye özeldir. Bir başka deyişle, Online İngilizce özel ders olarak sunulur. İkinci program ise İngilizce seviyelerine göre planlanan online İngilizce grup dersleridir. Online İngilizce grup dersleri, ilk programdan farklı olarak belirli gün ve saatlerde yapılır.

Karabağlar İngilizce Kursu Fiyatları Ne Kadar?

Karabağlar'da İngilizce kursu fiyatları eğitim alacağınız süreye, eğitimin yoğunluğuna, ihtiyaca, eğitim türüne ve günlere ve saatlere göre değişiklik gösterir. Bu kadar çok bilinmeyeni bir arada fiyat olarak çok zor. Karabağlar İngilizce kurs fiyatları için bu konuda uzman eğitim danışmanlarımız ile hemen iletişme geçebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken telefonunuzu iletmek. Uzman bir eğitim danışmanımız en kısa zamanda size geri dönüş yapacaktır.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!

Karabağlar İngilizce Kursu Tavsiye

Karabağlar'da İngilizce kursu tavsiyeleri ve yorumları için daha önce bizimle eğitim almış öğrencilerimizin yorumlarına ingilizce kursu yorumlar linkinden ulaşabilirsiniz.

Karabağlar İngilizce Kursunda Sınıflar Kaç Kişilik?

Maksimum 12 kişilik ve maksimum 4 kişilik farklı sınıf grupları bulunmaktadır. Ayrıca birebir ve ikiye bir şeklinde özel gruplarda mevcuttur.

Karabağlar İngilizce Kursunda Eğitimler Ne Zaman Başlıyor?

Her dönemde ve her seviyede İngilizce Kursları bulunmaktadır. Genel olarak temel seviyedeki eğitimler her ayın ilk haftası başlamakta daha yüksek seviyedeki eğitimler ise sabit olmamakla birlikte ay içerisinde açılmaktadır. Kayıt olduğunuz tarihten itibaren eğitime başlama tarihiniz için ortalama maksimum bekleme süresi 2 haftadır.

Karabağlar İngilizce Kurslarında Eğitimler Hangi Günler Yapılıyor?

İngilizce kursu için gün ve saat tercihinizi kendi programınıza göre, hafta içi sabah, öğlen ve akşam yada hafta sonu sabah, öğlen ve akşam saatlerinde yapabilirsiniz. Yada tamamen esnek saat dilimlerine uygun maksimum 4 kişilik programları tercih ederek, bir gün sabah, bir gün akşam gibi bir programda tercih edebilirsiniz.

Bu Yıl İngilizce Kursuna Gitsem, İngilizceyi Tamamen Öğrenirmiyim?

İngilizce zamana dayalı ve uzun soluklu bir eğitimdir. Genel olarak İngilizcenizi geliştirmeniz alacağınız kur sayısına ve eğitime ayırdığınız zamana göre değişkenlik göstermektedir.

Karabağlar İngilizce kursunda 1 Kur Ne Kadar Sürüyor?

İngilizce kursları seviyelere göre planlanır. Fakat eğitim alacağınız süre, yoğunluk, hedef ve İngilizce seviyenize göre kur süresi veya ders sayısı değişikenlik gösterebilir. Daha detaylı bilgi için İngilizce Kursu Ne Kadar Sürer? yazımızı inceleyebilir ya da eğitim danışmanlarımızdan bilgi talep edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!