Şişli İngilizce Kursları

Şişli İngilizce Kursu
sisli mecidiyeköy ingilizce kursu

Şişli İngilizce Kursları

British Town İngilizce Dil Okulu
4765

Şişli İngilizce Kursları

İngilizce öğrenmek için Şişli civarında İngilizce kursu arıyorsanız İstanbul’un en iyi İngilizce kurslarından birisi olan British Town Şişli İngilizce Kursu ile tanışmanızın vakti gelmiştir. Özellikle gramere dayalı eğitimlerden sıkıldıysanız ve artık İngilizce konuşmak istiyorsanız konuşma ağırlıklı farklı eğitim anlayışına sahip British Town Şişli ingilizce kursundan bilgi almanızı tavsiye ederiz.

British Town Şişli İngilizce Kursu; genel ve alışılmış eğitim sistemininden farklı olarak İngilizce kurslarında "Communicative Approach" sistemini uygulamaktadır. Asıl amaç kullanmadığınız bir ingilizce eğitimi yerine, İngilizce konuşmanızı sağlayan bir eğitim sistemi uygulamaktır.

British Town Şişli İngilizce kursu olarak, Türkiye çapında 40'dan fazla şubesi ve ingilizce eğitimindeki on yıllara dayanan tecrübesi ile sürekli değişen sistemlere ve değişen eğitmenlere maruz bırakmadan, Türk ve ana dili İngilizce olan Yabancı eğitmenlerden (İngiliz, Amerikalı, Kanadalı) oluşan kadrosu ile İngilizce konuşturan bir eğitim sistemi uyguluyoruz.

İngilizce becerilerinizi özel olarak geliştirin

İngilizce becerilerinizi özel alanlarda geliştirmek için tüm eğitimlerimize ek olarak, konuşma klupleri (Speaking Clubs), Gramer (Grammer Clubs), Kelime (Vocabulary Club), Yazma (Essay Club), İş İngilizcesi (Business Club) Klupleri gibi ücretsiz eğitimler alabilirsiniz.

İngilizce Özel Ders Şişli

İngilizce özel ders eğitimleri, katılımcının ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre planlanmaktadır. İngilizce birebir ders eğitimleri katılımıcının istediği gün ve saatlerde planlanmaktadır. Şişli ve çevresinde İngilizce özel ders arıyorsanız, ister ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenlerden, ister Türk eğitmenlerden eğitim alabilirsiniz. İngilizce özel ders programları hakkında detaylı bilgi için Bknz. İngilizce Özel Ders

Yetenekli eğitmenleri, farklı eğitim sistemi ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bilgi formumuzdan iletişim bilgilerini bırakabilirsiniz. Alanında uzman bireysel eğitim danışmanlarımız sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceklerdir.

Biz Sizi Arayalım!


Şişli'deki En İyi İngilizce Kursu

Sunduğu konuşma odaklı İngilizce eğitim ve ingilizce becerilerinizi geliştirmek için sunulan farklı beceri aktiviteleri ile Şişli bölgesindeki en farklı ve en iyi İngilizce kursu olan British Town İngilizce Kursu, genel ingilizce eğitimlerinin yanı sıra, 7 yaş, 8 yaş, 9, yaş, 10 yaş ve 11 yaş grupları için ve 12 - 17 yaş grupları için ingilizce kursları, IELTS, TOEFL, YDS gibi farklı sınavlara yönelik sınavlara hazırlık eğitim programlarıda sunmaktadır.

Şişli'de en merkezi konumdaki binası ile, ulaşım açısından en kolay lokasyonda olan British Town Şişli İngilizce Dil Okulu, Halaskargazi Caddesi No 145'de Osmanbey metrosuna 2 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Maksimum 12 kişilik ve maksimum 4 kişilik farklı sınıf grupları bulunmaktadır.
Her dönemde ve her seviyede İngilizce Kursları bulunmaktadır. Genel olarak temel seviyedeki eğitimler her ayın ilk haftası başlamakta daha yüksek seviyedeki eğitimler ise sabit olmamakla birlikte ay içerisinde açılmaktadır. Kayıt olduğunuz tarihten itibaren eğitime başlama tarihiniz için ortalama maksimum bekleme süresi 2 haftadır.
İngilizce kursu için gün ve saat tercihinizi kendi programınıza göre, hafta içi sabah, öğlen ve akşam yada hafta sonu sabah, öğlen ve akşam saatlerinde yapabilirsiniz. Yada tamamen esnek saat dilimlerine uygun maksimum 4 kişilik programları tercih ederek, bir gün sabah, bir gün akşam gibi bir programda tercih edebilirsiniz.
İngilizce zamana dayalı ve uzun soluklu bir eğitimdir. Genel olarak İngilizcenizi geliştirmeniz alacağınız kur sayısına ve eğitime ayırdığınız zamana göre değişkenlik göstermektedir.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!