YDS Deneme Sınavı – Ücretsiz YDS Deneme Sınavı 03 Mart 2019

YDS Deneme Sınavı; Ücretsiz YDS Deneme Sınavı 03 Mart 2019 Pazar gün tüm Türkiye çapında yapılacak!

British Town Dil okulları tarafından gerçekleştirilecek olan YDS deneme sınavı 24 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan YDS sınavı öncesi gerçek bir referans olma niteliğini taşıyor. British Town dil okulları YDS – YÖKDİL Sınav Hazırlık yöneticisi Dr. Fatih Çömez başkanlığında hazırlanan YDS deneme sınavına katılım ÜCRETSİZ olacak.

Tüm Türkiye çapında Ücretsiz YDS Deneme Sınavı

Türkiye’de en çok dil okulu şubesi olan British Town dil okulları bu yıl bir ilke imza atarak tüm Türkiye çapında YDS deneme sınavı gerçekleştirecek. Türkiye çağında 40 dan fazla lokasyonda yabancı dil, ingilizce kursu ve sınav hazırlık eğitimleri sunan British Town dil okulları 03 Mart 2019 pazar günü saat 09:30 da başlayacak YDS Deneme sınavının tamamen ücretsiz olduğunu duyurdu.

Ücretsiz YDS Deneme Sınavına başvurmak ve sınava girebileceğiniz  şehirleri görmek için tıklayınız.

YDS Nedir?

YDS Sınavı, ülkemizde Yüksek Öğretim Kurulu’nun (YÖK) talimatı ile Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından merkezi olarak yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavıdır.

YDS, yabancı dil bilgisini gramer, okuma, anlama ve kelime bilgisi açısından ölçen çoktan seçmeli test yöntemi ile yapılan sınavdır.

YDS Sınavı Ne zaman?

YDS 2019/1 İlkbahar sınavı 24 Mart 2019 tarihinde saat 10:15 de yapılacak. YDS 2019/1 sınavına başvurular ise 30 Ocak 2019 – 06 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacak. Eğer başvuru tarihlerini kaçırırsanız sadece 1 güne özel, 21 Şubat tarihinde geç başvuru şansınızda olacak.

YDS 2019/1
İlkbahar Sınavı
Sınav TarihiBaşvuru TarihleriGeç BaşvuruSonuç Tarihi
24/03/201930/01/2019 – 06/02/201921/02/201915/04/2019

British Town Dil okullarının YDS Deneme sınavı ile ilgili basın açıklaması ise şöyle;

“İngilizce kursu ve diğer yabancı dil eğitimlerin öncü markası olan British Town artık Akademik Dil Sınavlarında da yanınızda!

Akademik kariyer için YDS – YÖKDİL hazırlığında her dakikanızın önemli olduğunun ve boşa geçen zamanlarınızın aslında geleceğinizden çalınmış zamanlar olduğunun en az sizin kadar farkındayız.

Bu amaçla kariyer yolunuzdaki en büyük engellerden biri olan dil yeterlilik engelini ortadan kaldırmak için yine profesyonel bir ekiple yola koyulduk.

Bu alandaki önce yayınlardan olan Test Camp ve Sahibinden Stratejiler kitaplarının yazarı Dr. Fatih Çömez yönetiminde doğrudan amaca hizmet eden YDS YÖKDİL eğitimlerimiz yeni dönemde tüm şubelerimizde başlıyor.”

Dr. Fatih Çömez Kimdir?

  • 1998 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi bölümünden mezun oldu. Sonrasında ilk yıllardan itibaren MEB bünyesinde, Kıbrıs Barış Kuvvetleri’nde ve sınav hazırlık kurslarında dil sınavlarına hazırlık eğitimleri vermeye başladı.
  • 2004 yılında dilforum.com sitesinin kurucuları arasından yer alarak sosyal medya üzerinden ve online olarak da dil sınavları eğitimleri vermeye devam etti.
  • Bu süre zarfında Yüksek Lisans ve Doktora eğitimlerini tamamladı ve alanında üniversitelerde de dersler verdi.
  • EFA-BENİMHOCAM yayınları arasında çıkan YDS-YÖKDİL ve YKSDİL alanında TEST CAMP, SAHİBİNDEN STRATEJİLER gibi bilinen birçok kitabın yazarıdır. Halen de yazarlık çalışmalarını sürdürmektedir.
  • Fatih Çömez Şubat 2019 tarihi itibarıyla BRITISH TOWN bünyesine katılmış olup AKADEMİK DİL SINAVLARI alanında tüm şubelerimizde yapacağımız YDS kursu, YÖKDİL Kursu, YKS Dil Kursu gibi çalışmaların yürütülmesi ve koordinasyonu görevini üstlenmiştir.

British Town dil okulları Türkiye çapında 40 dan fazla lokasyonda ingilizce kursu ve sınav hazırlık eğitimleri vermekte.

Ücretsiz YDS Deneme Sınavı: 03 Mart 2019

Ücretsiz YDS Deneme Sınavı Başvuru Linki: Tıklayınız

Summary
YDS Deneme Sınavı - Ücretsiz YDS Deneme Sınavı 03 Mart 2019
Article Name
YDS Deneme Sınavı - Ücretsiz YDS Deneme Sınavı 03 Mart 2019
Description
YDS Deneme Sınavı - Ücretsiz YDS Deneme Sınavı 03 Mart 2019 Pazar gün tüm Türkiye çapında yapılacak! British Town Dil okulları tarafından gerçekleştirilecek olan YDS deneme sınavı 24 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan YDS sınavı önceci gerçek bir referans olma niteliğini taşıyor.
Author
Publisher Name
British Town
Publisher Logo