THY 700 Kabin Memuru İçin İş Başvurusu Açtı

Türkiye’yi bütün dünyaya temsil eden ve gün geçtikçe uçuş bölgelerini genişleten THY 700 kabin memuru için iş başvurusu açtı. 700 yeni hostes aradığını duyuran THY’nin ilanına kariyer sayfasından ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde İş-Kur ile imzaladığı protokol sonunda THY 700 kabin memuru için iş başvurusu açtı. Çalışan sayısını titizlikle büyütmeye devam eden THY alacağı kabin memurlarının bayan olacağını açıkladı. Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı (İnsan Kaynakları) Abdülkerim Çay “Ülkemizin bayrak taşıyıcı hava yolu ve en önemli küresel değerlerinden biri olan markamız, dünyanın en iyi hava yolu olma hedefiyle izlediği yol haritasında her geçen gün belirli bir mesafe kat ediyor. Seyahat deneyiminin hemen hemen her aşamasında hayata geçirdiğimiz yenilikçi icraatlar ve hızla büyüyen filo ve uçuş ağımızla gelişimimizi bilfiil sürdürüyoruz. Bu gelişim süresince istikrarla büyüyen markamızda tabiatıyla oluşan insan kaynağı ihtiyacını gereğince karşılamaya yönelik çalışmalarımızı titizlikle ele alıyor, yolculuğumuzda bizlere eşlik edecek yeni çalışma arkadaşlarımızla birlikte bu büyümenin sağlıklı ve sağlam normlarda devamını getirmeyi amaçlıyoruz. Bu bağlamda, bugün burada imza altına aldığımız protokolle duyurduğumuz bayan kabin memuru alımı iş ilanımızla yolcumuza doğrudan dokunan yüzümüz olan kabin memuru arkadaşlarımızı giderek genişleyen ailemizin bir ferdi olmaya davet ediyor, başarı hikayemizde katkı sahibi olmaya çağırıyoruz.” dedi.

En iyi hava yolu şirketleri arasında yer alan THY şirketin resmi kanallarında bugün açtığı ‘ THY 700 Kabin memuru için iş başvurusu açtı ‘ ilanıyla adaylardan beklediği özellikler aşağıda yer alıyor;

– Güler yüzlü,

– etkili iletişim becerisine sahip,

– takım çalışmasına yatkın,

– dinamik bayan çalışma arkadaşları arıyor olarak yer verildi.

Sağlık ve Fiziki Koşullar

-Boy: 160-180 cm. arası boya sahip olmak

-Üniforma  giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yanık ve yara izi vb. bulunmamak

-Sağlık durumu uçuşa elverişli olmak (yetkilendirilmiş Havacılık Tıp Merkezlerinden sağlık durumlarının uçuşa uygun olduğuna dair rapor almaları istenecektir.)

-THY Sağlık muayenesinden uçuş için onay raporu alması gerekiyor.

Başvuru ve İzlenecek Yol

-Adaylar başvurularını sadece THY resmi web sitesi üzerinden online olarak yapacaklardır. Herhangi bir şekilde farklı başvuru yapan adaylar kabul edilmeyecektir.

-İstenen şartları taşıyan adaylar online test yapılacaktır.

-Değerlendirme süreçlerinde başarılı olamayan adaylar sürece devam edemeyecektir.

-Tüm sonuçlardan başarılı olan adaylardan istenen belgelerin belirlenen süre içerisinde teslim edilmesi istenecektir. Sağlık raporu sonra sözleşme imzalayıp eğitim sürecine başlayacaklardır.

Genel Başvuru Koşulları

  • T.C. Vatandaşı olmak (Mavi kart sahibi olanlar başvuru yapabilir.)
  • 01/01/1989 ile 31/12/1999 tarihleri arasında doğmuş olmak
  • En az lise mezunu olmak
  • Adli Sicil Kaydı ve/veya Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak
  • Daha önce THY A.O. veya diğer havacılık kuruluşlarındaki uçuş görevlerinden disiplinsizlik veya sağlık nedeniyle ayrılmış olmamak.
  • İyi derecede İngilizce bilmek (İkinci yabancı dil tercih sebebidir.)
İngilizce En Önemli Başvuru Şartı

THY dünyada önde gelen şirketler arasında yer almaktadır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da filosunu büyütmeye devam eden THY adaylar üzerinde en çok İngilizce bilgisine yoğunlaşıyor. British Town Şişli İngilizce kursu olarak kabin memurlarının mülakatlarına özel hazırladığımız ders içerikleri ile mülakata giren adaylarda %92’ye kadar başarı elde ediyoruz. Hostesler için verdiğimiz İngilizce kursu eğitimi THY’nin hostesler için yaptığı İngilizce mülakatlarına en uygun İngilizce eğitimidir. THY 700 kabin memuru için iş başvurusu yapacak adaylar için hızlandırılmış yoğun İngilizce kursu kayıtlarımız için bizimle iletişime geçin!

Summary
THY 700 Kabin Memuru İçin İş Başvurusu Açtı
Article Name
THY 700 Kabin Memuru İçin İş Başvurusu Açtı
Description
Türkiye’yi bütün dünyaya temsil eden ve gün geçtikçe uçuş bölgelerini genişleten THY 700 kabin memuru için iş başvurusu açtı. 700 yeni hostes aradığını duyuran THY’nin ilanına kariyer sayfasından ulaşabilirsiniz.
Author
Publisher Name
British Town
Publisher Logo