Kabin Memuru Olmak İçin İngilizce Kursu Ne Kadar Sürer?

Kabin memuru olabilmek için aranan şartlardan biri de yeterli seviyede İngilizce bilgisi olmaktadır. Kariyerinize Havayollarında kabin memuru olarak devam etmek istiyorsanız siz de İngilizce Kursları aracılığı ile kabin memuru olmak için İngilizce kursu kaydı yaptırabilirsiniz.

Kabin Memuru Olmak İçin İngilizce Kursu Nedir?

Havayolları tarafından belirli seviyenin üzerinde dil bilgisi gereklidir. Özellikle İngilizce bilgisi yeterli seviyede olması gerekmektedir. Farklı ülkelerin havayolları ise ikinci bir dil bilgisi de isteyebilmektedir. Şişli İngilizce kursları tarafından verilen İngilizce kursu sizlerin yeterli seviyeye ulaşmanıza katkı sağlayacaktır.

Kabin Memuru İngilizce Kursu Var Mı?

Kabin Memuru İngilizce Kursu Var Mı?
Kabin Memuru İngilizce Kursu Var Mı?

Beşiktaş İngilizce Kursu bünyesinde kabin memuru olmak için İngilizce kursu düzenleniyor. Bu kurslara ister yüz yüze isterse de online eğitim olarak kayıt olmanızda mümkün. Öncelikle yapılacak olan seviye tespit sınavı doğrultusunda az kişi sayısından oluşan özel sınıflara kaydınız alınmaktadır. 4 haftadan başlayan kurs süreleri ise 24 haftaya kadar sürebilmektedir.

Kabin Memuru İngilizce Kursu Ne Kadar Sürer?

Kabin memuru İngilizce kursu süreleri kişinin İngilizce dil seviyesine göre değişim göstermektedir. Minimum 4 hafta olarak başlayan kabin memuru İngilizce kursu içerisinde genel İngilizce eğitimi ve mesleki İngilizce ile birlikte pratik çalışma saatleri yer almaktadır.

Başlangıç seviyesinde İngilizce bilgisine sahip bir kişi için kabin memuru İngilizce kursu, ortalama 100 saatlik bir kurs süresi gerektirmektedir. Bunun 80 saati genel İngilizce ve Mesleki İngilizce olurken 20 saati ise pratik uygulamalara ayrılmaktadır.

Şişli İngilizce kurslarının en büyük avantajı ise oldukça ekonomik kabin memuru İngilizce kursu fiyatları dışında pratik yapma imkanına bolca sahip olmasıdır. Gerek yüz yüze gerekse de online eğitim süreçlerinde anadili İngilizce olan eğitmenler ile pratik yapma imkanı sunulmaktadır

Kabin memuru İngilizce kursu kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerden dil seviyesi B1,B2,C1 ve C2 seviyelerinde olan kişiler içinde sadece kabin memuru İngilizce yeterlilik sınavına hazırlık amacı ile kurslara katılma imkanı bulunmaktadır. Bu konudaki detaylı bilgiye iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Instagram