A1 Seviye Kitap Önerisi

Çocuklar için İngilizce dil eğitiminde veya genel İngilizce öğrenirken reading aktivitesi yani okuma alışkanlığına A1 seviye aşamasından başlamak çok önemli. Reading aktivitesi olarak; kitap, dergi, gazete veya hikaye okuma yapılabilir hatta ve hatta alt yazı okumak bile reading yeteneğinizi geliştirir bunun yanında kelimelerin okunuşu da öğrenebilirsiniz. İngilizce öğrenmeye (kendi kendine öğrenmek isteyenler için B1 seviyesine kadar kurs desteği gerekli) veya İngilizce kursuna yeni başlayanlar için seviyesi A1 başlangıç/beginner olanlar için A1 seviye kitap önerisi hazırladık.

çocuklar için yaz okulu

İşte, A1 Seviye Kitap Önerisi,

A1 seviye kitap önerisi vermeden önce şunu belirmeliyiz, okuduğunuz kitap içeriğini seçerken mutlaka ilginizi çekecek konuda kitap bulmalısın. İngilizce öğrenirken ilgi alanlarınız sizde İngilizce kelimelerin kalıcılığını sağlayacaktır.

1.The Crown

A1 Seviye Kitap Önerisi - the crown

William Agers adında bir adamın kim olduğuna dair geçen hikayede, İngiltere için tacın neden önemli olduğunu anlatıyor bu hikaye.

2.African Safari

A1 Seviye Kitap Önerisi - African Safari

Kitap Adam ve Lily adında iki kişinin Afrika tatilini anlatıyor. Tatilde çıktıkları safari turunda mutsuz olan bir kişi merak eder. A1 seviye kitap önerisi isteyenler için güzel bir kitap.

3.The Galapagos

A1 Seviye Kitap Önerisi - the galapagos

Galapagos adasını anlatan bu kitap a1 seviye kitap önerisi. Ada üzerindeki hayvanlar ve kuşlardan bahsediyor. Charles Darwin gibi ünlü isimlerin ziyaret ettiği bu adada neler bulabilirsiniz? sorusunun cevabı var.

4.Island For Sale

A1 Seviye Kitap Önerisi - island for sale

İskoçya’nın adasında yaşayan Duncan McTavish, yaşayacak parası kalmadığı için yaşadığı adayı satma fikrini bulur. Hikaye bundan sonra başlar.

5.Amazon Rally

A1 Seviye Kitap Önerisi - amazon rally

Amazon Rally kitabı Brezilya’nın ormanlarında motor yarışı yapan iki arkadaşın, Brian ve David’in hayatlarını kurtarma hikayesini anlatıyor. Derlediğimiz A1 Seviye İngilizce Kitap Önerisi yazımızda seçtiğimiz kitapların detaylarını bu linkten bulabilirsiniz.

Çocuklar için İngilizce Kursu veya Genel İngilizce Kursu

Çocuklara İngilizce kursu verirken ya da genel İngilizce kurslarında önem verdiğimiz etkinliklerden birisi olan okuma/reading aktivitesi, her seviyeye özel seçtiğimiz yazılarla yapılır ve öğrencilere eğitmenler tarafından yardımcı olacak yöntemler gösterilir. Böylece öğrenciler okuduğu kitabı anlama konusunda zorluk çekmez ve İngilizce öğrenmesi kolaylaşır.  Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Nişantaşı, Osmanbey bölgelerinden yoğunluklu olarak öğrencilerin katıldığı İngilizce kurslarımız hakkında ve çocuklar için İngilizce kursu hakkında bilgi almak için linkteki formu doldurun, sizi arayalım.

Summary
A1 Seviye Kitap Önerisi
Article Name
A1 Seviye Kitap Önerisi
Description
Çocuklar için İngilizce dil eğitiminde veya genel İngilizce öğrenirken reading aktivitesi yani okuma alışkanlığına A1 seviye aşamasından başlamak çok önemli.
Author
Publisher Name
British Town
Publisher Logo