Bireysel İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursu
ingilizce kursları

İngilizce Kursları

British Town İngilizce Dil Okulu
3498

Bireysel İngilizce Kursları - Genel İngilizce Kursları

British Town İngilizce Kursunda "Avrupa Dil Portfolyosu"na uygun "Konuşma Odaklı - Communicative Approach" İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Başlangıç seviyesinden ileri seviye ingilizce eğitimlere kadar her seviyede ve her yaş grubunda farklı ingilizce kursları sunulmaktadır.

İngilizce kurs eğitimine başlamadan önce ingilizce seviye tespit sınavı yapılır. Bu sınav sözlü veya yazılı olabilir. İngilizce kurs eğitimine başlamadan önce ingilizce seviyenize göre size uygun sınıf ve eğitim planlaması yapılır.

British Townİngilizce kursunda farklı ihtiyaçlara farklı ingilizce dil eğitimleri sunulmaktadır; genel ingilizce kursları, IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL, TOEIC, BULATS, gibi sınavlara hazırlık kursları, hızlandırılmış ve yoğun ingilizce kursları, üniversite hazırlık sınıfını geçmek için yapılan, hazırlık atlama sınavı - proficiency kursları, 8 - 12 yaş ilkokul öğrencileri için ingilizce kursları, ortaokul ve lise öğrencileri için kendi yaş grubu ve seviyelerde ingilizce kursları, iş ingilizcesi - business english kursları, sadece konuşma odaklı ingilizce konuşma kursları ve ingilizce konuşma klüpleri, daha kısa zamanda maksimum almak isteyenler veya grup yerine bireysel ingilizce kursu almak isteyenler için ingilizce özel ders ve ingilizce öğrenmek için yurtdışına gitmek isteyenler için yurtdışı dil eğitimi.

British Town İngilizce kursunda, tüm sınıf eğitimleri 8 - 12 kişilik sınıflarda geniş ve ferah bir ortamda verilmektedir. İngilizce kursları, hafta içi akşam ve gündüz, haftasonu ise tüm gün devam etmektedir. Size uygun saat dilimine göre tercih yapabilirsiniz. Ya da vardiyalı sistemlere uygun esnek saatli ingilizce kurslarını tercih edebilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım!


İngilizce Kursu Sık Sorulan Sorular

British Town İngilizce kursunda, 7 yaşından başlayarak tüm yaş grupları için farklı İngilizce kursu eğitimleri bulunmaktaadır. Yetişkin sınıflarında ise minimum 17 yaş ve üzerindeki öğrenciler katılabilir.
British Town İngilizce kursu her seviye ve yaş grubu için Genel İngilizce Kursu, Yoğun İngilizce Kursu, İngilizce Özel Ders, Üniversite Hazırlık Atlama Kursları, Yabancı Dil Sınavları için Hazırlık Kursları (IELTS, TOEFL, PEARSON PTE, YDS, YÖKDİL, YKSDİL, TOEIC, BULATS), İş İngilizcesi ve Mesleki İngilizce Kursları, İngilizce Konuşma Kursları ve Yurtdışı Eğitim programlarından oluşmaktadır.
Eğitimler, katılımcıların tercihlerine göre Hafta İçi Gündüz (HİG), Hafta İçi Akşam (HİA) ve Hafta Sonu (HS) olmak üzere 3 farklı dilimde verilmektedir;
  • Hafta içi gündüz eğitimleri 2, 3 ve 4 günlük programlar olarak verilmektedir.
  • Hafta içi akşam eğitimleri, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri veya Salı ve Perşembe günleri verilmektedir
  • Hafta sonu eğitimleri ise, Cumartesi ve Pazar günleri, Sabah, öğlen ve akşam saatlerinde yapılamktadır.
İngilizce seviyeleri, toplamda 6 kurdan oluşmaktadır. İngilizce seviyeleri A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyeleridir. Bu seviyeler hakkında daha detaylı bilgi için Bknz. İngilizce Seviyeleri
British Town İngilizce Kursunda, tüm seviyelerde tüm yaş gruplarına özel farklı eğitim programlar bulunmaktadır.
İngilizce kurslarının başlangıç tarihleri seviyelere göre değişmektedir. Genellikle temel düzeydeki eğitimler olan A1 ve A2 kursları her ayın ilk Pazartesi başlamaktadır.
British Town İngilizce kursunda açılacak İngilizce kurslarına Eğitim Takvimimizden ulaşabilirsiniz. Bknz: Eğitim Takvimi
British Town İngilizce kursuna genellikle üniversite öğrencileri, iş hayatında İngilizce'ye ihtiyaç duyan bir çok profesyonel, Türk Hava Yolları, Pegasus gibi hava yollarında Pilot olmak isteyen adaylar, yabancı dil tazminatı almak isteyenler, İngilizce özel ders almak isteyenler gibi çok farklı hedefleri olan katılımıcılar tercih etmektedir.
British Town İngilizce kursuna genellikle Mecidiyeköy, Beyoğlu, Taksim, Nişantaşı, Şişli, Etiler, Beşiktaş , Ortaköy, Okmeydanı, Cevizlibağ gibi yakın lokasyondaki Ünversite öğrencileri ve İstanbul içi ve şehir dışından da bir çok öğrenci katılmaktadır.
Evet, ingilizce kursunda hazırlık atlama kursları bulunmaktadır. Bir çok farklı üniversitenin hazırlık sınıfını atlamak için her üniversitenin hazırlık atlama sınavlarına hazırlık programları sunulmaktadır. Hazırlık atlama kursu hakkında detaylı bilgi için Bknz: hazırlık atlama kursu
British Town İngilizce kurslarında, farklı dönemlerde daha hızlı eğitim almak isteyen kursiyerler için Yoğunlaştırılmış İngilizce programları mevcuttur. Programlar hakkında detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
İngilizce kursları her seviye ve her yaş grubu için kişilerin tercih etitği saat dilimlerine göre düzenlenmiştir. Hafta içi gündüz eğitimleri Hafta içi günlerde 10:00 | 14:00 ve 17:00 grupları olarak verilmektedir.

İngilizce Kurslarımıza Katılan Öğrencilerin Yorumları

İngilizce kursu araştırırken o kadar çok kurs arasından British Town Şişli şubesini seçtim. Eğitim ilk gün anlatılan ne var ise aynen gerçekleşti. Toplam 4 kur eğitim aldım. İngilizce eğitimim bitmesine rağmen konuşma kulüplerine ücretsiz katılmaya devam ediyorum

Ecem Ç.

Mecidiyeköy'de İngilizce kursu seçimim sadece British Town. Eğitim süresince her seviyede farklı eğitmen giriyor. Eğitmenlerin hepsi işinde uzman. Yabancı eğitmenler inanılmaz bir şekilde sizinle ilgileniyor ve teker teker konuşturmak için çok uğraşıyorlar.

Aslı D.

Kariyerim için İngilizce öğrenmem gerekti. Şişli'de İngilizce kursu araştırması yaparken British Town dil okulu ile karşılaştım. Eğitime başlamadan önce hocalarla tanışmak istedim. Hocalar ile tanıştıktan sonra kayıt oldum. Eğitimim hala devam ediyor ve gerçekten de çok memnunum.

Meltem E.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!