İngilizce Game Of Thrones Sözleri

Dizi dünyasında hala en çok izlenen arasında yer alan Game of Thrones dizi aksiyon, macera, eski çağlar, fantastik, savaş gibi çok fazla ilgilimizi çeken konular barındırıyor ve bizim için de İngilizce Game of Thrones sözleri tabii ki. İngilizce Game of Thrones sözlerine geçmeden önce dizi hakkında şöyle kısa bir bilgi verelim.

Game of Thrones dizisi George R. R. Martin’in romanından uyarlanan HBO dizisidir. Dizi yaz mevsimi yıllarca bitmeyen, kışlar bir insan ömrü kadar uzun süren bir dünyada geçer. Krallıkların birbirleri ile entrikaları, savaşları ve ihanetlerini konu almıştır, fantastik ögelerle işlemiştir. Krallar, kraliçeler, şövalyeler, düzenbazlar ve asiller ‘Demir Taht’ için mücadeleye tutuşmuştur. Şu an 8. sezonu oynayan diziye ilgi büyük.

İngilizce kursu öğrencilerinin gözü bu dizide!

İngilizce game of thrones sözleri İngilizce kursu öğrencilerinin gözdesi oldu. İngilizce öğrenirken Game of Thrones izlemek öğrencilerin ilgisini çekiyor. Yeni bir dil öğrenirken sevilen konular seçerek İngilizce öğrenmeyi kolaylaştırıyoruz. Game of Thrones dizisini İngilizce alt yazılı olarak izleyen öğrenciler hem reading
hem de listening yönünden İngilizcelerini geliştiriyor.

Peki İngilizce Game of Thrones Sözleri Neler?

Okumaya ve dinlemeye yönelik İngilizce geliştirme yöntemi olan watching etkinliği içeriği olarak İngilizce Game of Thrones Sözleri çok beğeniliyor. Biz de bu dizide geçen İngilizce Game of Thrones sözleri arasında en sevilen sözlerin İngilizcelerini paylaşalım.

İşte İngilizce Game of Thrones sözleri:

“… a mind needs books as a sword needs a whetstone, if it is to keep its edge.”

“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armour yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

“Bran thought about it. ‘Can a man still be brave if he’s afraid?’
‘That is the only time a man can be brave,’ his father told him.”

“Fear cuts deeper than swords.”

“You know nothing, Jon Snow.”

“Some old wounds never truly heal, and bleed again at the slightest word.”

“Winter is coming.”

“When you play a game of thrones you win or you die.”

“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives.”

“Hold the door!”

“Most men would rather deny a hard truth than face it.”

“Death is so terribly final, while life is full of possibilities.”

“Once you’ve accepted your flaws, no one can use them against you.”

“If I look back I am lost.”

“Nothing burns like the cold.”

“Every flight begins with a fall.”

“The things I do for love.”

İngilizce eğitiminde kullandığımız materyaler sadece kitap sözlük kullanmıyoruz. Sadece kitap sözlük kullanan İngilizce kurslarının başarıları ortada. İngilizce kursu olarak kullandığımız materyallerin çeşitliliği ve öğrencilerin ilgisine göre hazırlanan ders içerikleri diğer kurslardan farklı eğitim şeklimiz, öğrenciler üzerinde büyük başarı elde etmemizi sağlıyor.

Siz de iyi bir İngilizce kursunda eğitim almak isterseniz bu formu doldurun! Ya da bizi arayın 0212 234 7878 indirimli fiyatlardan yararlanın.

Summary
İngilizce Game of Thrones Sözleri
Article Name
İngilizce Game of Thrones Sözleri
Description
İngilizce Game of Thrones Sözleri yazısında Game of Thrones dizisindeki İngilizce sözleri ve replikleri İngilizce bulabilirsiniz.
Author
Publisher Name
British Town
Publisher Logo