Çocuklar İçin İngilizce Kursu 6 Ekim’de Başlıyor!

Çocuklar için İngilizce Kursu 6 Ekim’de Başlıyor!

Yaklaşan yeni eğitim öğretim dönemi ile birlikte çocukların gelişimi ve eğitimi ile ilgili bir çok soru ortaya çıkıyor. Özellikle günümüzde olmazsa olmaz ikinci dil nasıl öğrenilir ve çocuklara ingilizce öğretmek için ne yapmalı sorularının cevaplarını almak için British Town Şişli İngilizce kursu eğitmenleri ile görüştük. Çocuklar için İngilizce kursları araştırmamız umarım faydalı olur;

Çocuklar için İngilizce kursu nasıl olmalı?

Çocuklara ingilizce eğitimi vermek ile yetişkinlere İngilizce vermek arasında farklılıklar var. Çocuklar özellikle İngilizce konusunda daha hızlı öğrenebiliyorlar. Çocuklar için İngilizce kursunun müfredatı, eğitim sistemi yetişkinlerin eğitim sisteminden farklı olmalı. Çocukların dikkatini ve ilgisini çekebilmek için doğal yollar ile mesela oyunlar ve şarkılar ile eğitim vermek gerekir.

Çocuklar için İngilizce kursunda nasıl bir yol izlemeli?

Çocuklara İngilizce öğretirken en önemli nokta İngilizce’yi sevdirmek. İngilizce’yi severek öğrenmelerine çaba sarf ediyoruz. Her yaş grubuna yaşlarına göre farklı bir eğitim uyguluyoruz.

Çocuklar için İngilizce kursu ne zaman başlıyor?

Çocuklar için İngilizce kursu 6 Ekim’de başlıyor. Ve tüm eğitim yılı boyunca devam ediyor. Okulların kapanması ile bizde tatile giriyoruz.

Farkınız ne?

Bir çok farkımız var. Özellikle kalabalık sınıf gruplarında ağır ve yoğunlaştırılmış eğitimler vermiyoruz. Ezberden uzak, çocukların ingilizce öğrenmesi için çaba sarf ediyoruz. Özellikle sınıf ayrımlarında çocukların İngilizce bilgisine ve seviyesine ve yaş gruplarına dikkat ediyoruz. Çocuklar için İngilizce sınıflarımızda küçük gruplarda çocukların eğlenerek öğrenmesini amaçlıyoruz.

Kurumunuza hangi bölgelerden daha çok talep var?

Özellikle Şişli, Mecidiyeköy, Nişantaşı, Beşiktaş bölgesinden öğrencilerimiz çok fazla. Bu bölgelerdeki ilkokullardan çok sayıda öğrencimiz var. Ama şunu belirtmekte fayda var kesinlikle bir kontenjanımız var ve bu kontenjan dolduktan sonra yeni sınıf açmıyoruz. Çünkü çocuklar için ingilizce kurslarında en önemli farkımız öğrencilerimizin her birine ayrı ayrı gösterdiğimiz ilgi.

Okuldaki İngilizce derslerine faydası oluyor mu?

İngilizce müfredatımız okullarda uygulanan İngilizce müfredatı ile aynı gitmiyor. Ama okul başarısınıda göz ardı etmiyoruz. Öğrencilerimizi kurs haricindeki ücretsiz etüt, aktivite ve özel dersler ile okullarında ki İngilizce derslerine de hazırlıyoruz. Velilerde özellikle bu konudaki hassasiyetimizden çok memnun oluyorlar.

Çocuklar için İngilizce Kursu araştırmasındaki veliler size nasıl ulaşabilir?

Web sitemiz üzerinden bilgi formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Böylece eğitim danışmanlarımız sizleri arayarak eğitimlerimiz hakkında bilgi verebilirler;

Çocuklar için İngilizce Kursu 


Faydalı mı?

Yazımız faydalı mı? Eğer faydalı ise aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz;

Summary
Çocuklar İçin İngilizce Kursu 6 Ekim'de Başlıyor!
Article Name
Çocuklar İçin İngilizce Kursu 6 Ekim'de Başlıyor!
Description
Çocuklar İçin İngilizce Kursu 6 Ekim'de Başlıyor. Yeni dönemde Çocuklar için İngilizce Kurslarını ve nasıl İngilizce öğretmeli konusunu araştırıyoruz.
Author
Publisher Name
British Town
Publisher Logo