Çocuklar İçin İngilizce Kursları 09 Şubat’ta Başlıyor

Yeni yıl ile birlikte çocuklar için İngilizce kurslarında yeni bir eğitim dönemi de başlıyor. Özellikle ilkokul öğrencilerine yönelik eğitim programları sömestr tatilinden sonra yeniden başlayacak. Çocuklar için İngilizce kursları genelde Eylül ve Ekim döneminde başlıyor. Bu yüzden de özellikle ikinci dönem itibari ile yeni açılacak İngilizce kursu bulmak da çok zor oluyor.

British Town İngilizce Dil Okulları  her sene olduğu gibi çocuklar için Cumartesi ve Pazar günleri İngilizce  eğitimi sunuyor. İkinci dönem itibari ile yeni başlayacak eğitimler hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Çocuklar için İngilizce Kursu

Özellikle 7 -12 yaş arası ve 13 – 17 yaş grubu için hazırlanan İngilizce programlarında öncelik İngilizceyi sevdirmek. Çocuklara eğlenceli ve keyifli bir eğitim planlanıyor. Ve bu sırada İngilizce bilgilerini geliştirmeyi ve geleceğe yönelik İngilizce sevgisini geliştirmeyi hedefleyen bir program sunuluyor. Çocuklar için İngilizce kurslarında ekstra dersler, aktiviteler, etütler ve okul sınavlarına yönelik farklı çalışmalar mevcut.

Sınavlara Yönelik İngilizce’de Var

Okul müfredatları ile İngilizce kursu müfredatları genelde beraber ilerlemiyor. Bus ebepten dolayı her öğrenciye sunulan alternatif bir yöntem uygulanıyor. Okuldaki İngilizce derslerinde de aynı başarının yakalanabilmesi için tamamen ücretsiz olarak, “sınav etütleri” veriliyor. Öğrenciler sınav dönemlerinden önce randevu alarak okuldaki İngilizce derslerine yönelik özel ders alıyorlar. Ve bu dersler içinde ekstra bir ödeme yapılmıyorç

Her Hafta Başka Bir Aktivite

Çocuklar için İngilizce kursları, hafta içi sürekli yapılan İngilizce aktivite sınıfları ile destekleniyor. Bu aktivite sınıfları ile hafta sonu İngilizce kursunda alınan eğitimler tekrar ediliyor. Aktivite sınfılarında, dersler genelde, sinema ve patlamış mısır, gitar eşliğinde şarkılar, tiyatro canlandırma, drama, kelime ve konuşma odaklı oyunlar ile destekleniyor. Böylece çocukların öğrendikleri İngilizceyi kullanma şansları ortaya çıkıyor.

Summary
Çocuklar İçin İngilizce Kursları 09 Şubat'ta Başlıyor
Article Name
Çocuklar İçin İngilizce Kursları 09 Şubat'ta Başlıyor
Description
Çocuklar İçin İngilizce Kursları 09 Şubat'ta Başlıyor. İlkokul öğrencilerine yönelik eğitim programları sömestr tatilinden sonra yeniden başlayacak.
Author
Publisher Name
British Town
Publisher Logo