Pegasus Öğrenci Pilot Arıyor

Pegasus Öğrenci Pilot Arıyor 2019; Pegasus Öğrenci Pilot Başvuru Şartları Neler? Pegasus Pilot Maaşları Ne Kadar? Pegasus Öğrenci Pilot Adayları için IELTS Şartı Ne?

Pegasus öğrenci pilot arıyor ve öğrenci pilot için eğitimini kendi verecek. Pegasus Öğrenci Pilot adaylarında aradığı en önemli şart IELTS!

Pegasus Öğrenci Pilot Arıyor Programına hız verdi. Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere 109 noktaya sefer düzenleyen Pegasus Öğrenci Pilot arıyor programı kapsamında yeni pilot adayları arıyor. Pegasus Havayollarının verdiği bilgiye göre öğrenci pilot arıyor programının eğitim masrafını firma karşılayacak daha sonra pilotların maaşlarından kesintiye gidilecek.

Pegasus Öğrenci Pilot Arıyor Programı ile ilgili bilgi almak ve başvuru yapmak isteyen adaylar  “https://www.flypgs.com/kariyer/pegasus-kariyer/kokpit-basvurulari/ogrenci-pilot ” adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabiliyor ve başvuru yapabiliyor.

Pegasus Öğrenci Pilot Başvuru Şartları Neler ?

Geçerli ATPL lisansı olan, (SHGM Onaylı)

Geçerli ME&IR lisansına sahip olmak,

Geçerli Class l Sağlık Sertifikasına sahip olmak,

Minimum ICAO Level 4 Seviyesinde İngilizce Bilgisine sahip,

Son 1 yıl içinde alınmış IELTS sınavından min. 6 almak,

Psikometrik Değerlendirme Testi Sonuç Belgesi,

Adli sicil kaydı bulunmayan,

En az Ön Lisans Mezunu,

21-40 yaş arasında olmak,

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, muaf veya 1 yıl tecil ettirmiş olmaları

Pegasus Pilot Maaşları Ne Kadar?

Pegasus Öğrenci Pilot Arıyor Programı’na yoğun ilgi olmasının önemli sebeplerinden biri de pilot maaşları. Airport Haber sitesinden edindiğimiz bilgilere göre Pegasus Havayolları pilot maaşları 13 Bin TL’den başlıyor ve 40 Bin TL’ye kadar yükseliyor. Maaş hesaplamaları yapılırken kıdemin yanında performans değerlendirme ve IELTS sınav puanları çok önemli kriter olarak belirlenmiştir.

Peki IELTS nedir?

IELTS, International English Language Testing System yani Uluslararası İngilizce Dili Yeterlilik Sınavı, İngilizce’nin kullanıldığı yerlerde eğitim görmek veya çalışmak isteyenler için İngilizce Dil yeterliliğini belirlemek üzerine oluşturulmuş dil sınavıdır.  IELTS 4 aşamadan oluşur: Okuma, yazma, konuşma ve dinleme. Puanlama her biri için 9 üzerinden hesaplama yapılır. Sınavda konuşma yeterliliği birebir gözetmen tarafından ölçülür. Pilot adaylardan da çalışırken etkin İngilizce konuşma becerisi beklendiği için havayolu şirketleri tarafından istenen önemli sınavdır. IELTS hakkında daha fazla bilgi için linke tıklayın.

Pegasus Öğrenci Pilot Arıyor Başvurusunda IELTS’ten nasıl 6 ve üstü alınır?

Pegasus  Öğrenci Pilot ilanınına başvuracaksanız ve İngilizce bilginizi ispatlamak için IELTS sınavına girecekseniz öncelikle 6.00 üstünü hedeflemelisiniz.

IELTS’den 6.00 almak çok mu zor? Hayır. Çok mu kolay? Hayır. İyi bir çalışma programı ile kısa zamanda hedeflenen 6 ve üstü skorlara ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken iyi bir eğitmen ile birlikte eksiklikleri giderecek yöntemler üzerinde çalışmak ve sınav stratejilerini öğrenmek.

Pegasus Öğrenci Pilot İlanı için Akademik IELTS mi Genel IELTS mi?

Pegasus Öğrenci Pilot Arıyor Programı ilanına başvuru için IELTS Akademik ve IELTS Genel sınavlarının sonuçlarını kabul ediyor. Buradaki en önemli husus hangisine girerseniz girin, ortalama puan değil, her aşamalardan minimum 6.00 ve üzeri puan almak. Ufak bir ipucu: IELTS Genel (IELTS General) sınavı, IELTS Akademik (IELTS Akademic) sınavına göre daha kolaydır.

Pegasus Öğrenci Pilot IELTS Sınavına Hazırlanmak için En İyi IELTS Kursu

Genelde öğrencilerimizin bir çoğu çağımızın popüler mesleği pilotluk için Pegasus Pilot Öğrenci pilot alımı ilanlarına başvurmak istiyor. Ve öğrencilerimizin %97’si IELTS sınavından gerekli olan skoru elde ettiler. Bu da bizi Pegasus Pilot Öğrenci alımlarında IELTS konusunda açık ara lider yapıyor.Detaylı bilgiler için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

ielts bilgi al

Summary
Pegasus Öğrenci Pilot Arıyor
Article Name
Pegasus Öğrenci Pilot Arıyor
Description
Pegasus Öğrenci Pilot Arıyor 2019; Pegasus Öğrenci Pilot Başvuru Şartları Neler? Pegasus Pilot Maaşları Ne Kadar? Pegasus Öğrenci Pilot Adayları için IELTS Şartı Ne?
Author
Publisher Name
British Town
Publisher Logo