Hakkımızda

British Town İngilizce Kursları
Hakkımızda

Hakkımızda

British Town İngilizce Kursu
3498

Hakkımızda

British Town İngilizce Dil Okulları markamız ile bireysel ve kurumsal anlamda, kişiye ve kuruma özel çözüm odaklı Yabancı dil, İngilizce eğitimi, sınavlara hazırlık eğitimleri ve çocuklar için özel tasarlanmış eğitimler sunulmaktadır. Dünya ile entegrasyonda en etkili araçlardan olan yabancı dil eğitiminde farklılıklar yaratarak, öğrencilerin ve çalışanların gelişmelerine, verimliliğini arttırmalarına destek olmaktadır.

British Town İngilizce kursları olarak, "communicative approach" yani iletişime dayalı eğitim sistemi uygulanmaktadır. İletişime dayalı eğitim sisteminin amacı, alışa gelmiş eğitim sistemlerinden ve ezbere dayalı eğitim sistemlerinden uzaklaşarak, ingilizce eğitiminde ve yabancı dil eğitiminde "Avrupa Dil Portfolyosu"nun gereksinimlerine uygun, konuşma odaklı ingilizce kursu eğitimi vermektir.

İngilizce kursu eğitimlerinde anlama ve konuşma odaklı öğretimin üzerinde durulur. Farklı bir eğitim sistemi kullanarak, gramere ve ezbere bağlı İngilizce eğitiminden uzaklaşarak, bireysel olarak her katılımcının İngilizceyi konuşması hedeflenmektedir.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!