Ücretsiz IELTS Deneme Sınavı

Dünyanın en popüler ve en fazla ülkede geçerliliği bulunan IELTS sınavı yurt dışında çalışmak isteyen, göçmenlik düşünen veya yurt dışında yüksek lisans yapmak gibi hedefleri olanların katıldığı sınavdır. Uluslararası bir sınav olduğu için katılım ücreti de yüksektir. Dört aşamadan (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) oluşan IELTS sınavına katılmadan önce British Town Şişli İngilizce kursunun sunduğu gerçeğe uygun ücretsiz IELTS deneme sınavı ile mutlaka kendinizi deneyin.

British Town Şişli İngilizce kursu olarak uzman eğitim kadromuz ile ücretsiz IELTS deneme sınavı yapmaya başladık. IELTS konusunda uzman, ana dili İngilizce olan eğitmenler tarafından ücretsiz IELTS deneme sınavı olmanız için tek yapmanız gereken bu formu doldurup eğitim danışmanlarından IELTS sınavı için randevu almak. Gerçeğe uygun IELTS deneme sınavıyla öğrenciler kendini test edip, eksiklerine göre hazırlanma fırsatını elde edebilecek.

Ücretsiz IELTS sınavına katılmak için önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir. İster 0212 234 7878 bu numaran ulaşabilir isterseniz iletişim formunu doldurabilirsiniz.

KİMLER ÜCRETSİZ IELTS DENEME SINAVI OLMALI?

IELTS sınav ücretinin diğer sınavlara göre yüksek olması çoğu öğrenci için birkaç kere sınava girme ya da deneme yapma fırsatını ortadan kaldırıyor. Ücretsiz deneme IELTS deneme sınavının yapılması bu durumu ortadan kaldırmaktadır. Kimler ücretsiz IELTS deneme sınavı olmalı? Diye sorduğumuzda birden fazla IELTS’e girme fırsatı olmayanlar, IELTS’e hazırlanmak isteyip yüksek skor elde etmek isteyenler, kendisine çalışma planı oluşturmak isteyen öğrenciler ve eksiklerini görmek isteyen öğrenciler mutlaka ücretsiz IELTS deneme sınavına katılmalılar.

ÜCRETSİZ IELTS DENEME SINAVI TARİHLERİ NE ZAMAN?

British Town Şişli İngilizce kursunda yapılacak olan ücretsiz IELTS sınavı her hafta Cuma günleri gerçekleştirilecektir. Sınav herkese ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sınav öncesi mutlaka rezervasyon yapılaması zorunludur. Sınav sonuçları 24 saat içerisinde adaya bildirilir.

Summary
Ücretsiz IELTS Deneme Sınavı
Article Name
Ücretsiz IELTS Deneme Sınavı
Description
IELTS öncesi gerçeğe uygun ücretsiz IELTS deneme sınavı ile kendini dene, eksiklerini tamamla. Hemen British Town Şişli İngilizce kursu ile iletişime geç IELTS deneme sınavı için yerini ayırt.
Author
Publisher Name
British Town
Publisher Logo