İngilizce Bilgisi LGS’de Milyonlarca Adayı Eledi

Her öğrencinin geleceğini belirleyen Liselere Geçiş Sistemi (LGS) geçtiğimiz günlerde açıklandı. Milyonlarca adayın katılım sağladığı LGS sınavı sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklandı. LGS sonuçlarının açıklanmasıyla başarı sıralamasını en fazla belirleyen İngilizce oldu. İngilizce Bilgisi LGS’de Milyonlarca Adayı Eledi. Öğrencilerin başarı sıralamasına etkisi en az olan 0,52 ile Fen Bilimleri oldu, 0,59 ile Türkçe oldu. Başarı sıralamasına en çok etki eden İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ile İngilizce oldu. Sıralamaya etkisi, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 0,67 olup, İngilizce 0,72 oranında etki etti. Ortalama soru ayırt edici bölüm olarak adayların başarı sıralamasına en çok etki eden İngilizce oldu.

Birgün’ün haberine göre LGS’de öğrenci başarılarının sıralamasını en çok etkileyen alan İngilizce. Eğitim Sen’den Ö. Bozdoğan, özel okullar ile devlet okulları arasındaki yabancı dil eğitiminin büyük fark yarattığını belirtti.

LGS sınavında İngilizce bölümündeki soruların tamamına sınava katılan adaylardan sadece yüzde 35’i doğru cevaplayabildi. Devlet okullarında verilen İngilizce eğitimi özel İngilizce eğitimine göre yetersiz kaldığı ve arada büyük bir fark olduğu LGS sınavı ile ortaya çıktı. Öğrencilerin sahip olduğu İngilizce bilgisi LGS’de milyonlarca adayı eledi.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocukların Geleceği İçin İngilizce Önemli

İyi bir gelecek ve kariyer hedefi olan öğrenciler için günümüz koşullarında üniversite eğitimi olmazsa olmaz. İyi bir üniversite için öğrencilerin iyi bir lisede okuması şart. Her ailenin çocukları için hedefi başaralı bir eğitim almış olmaları ve iyi bir kariyer sahibi olmalarıdır. İngilizce bilen öğrencilerin her zaman bir adım önde başladığı yukarıdaki haberde belirtilmiştir.

British Town Şişli İngilizce Kursu olarak öğrencilerimizi ve onların okuldaki başarılarının en büyük destekçiyiz. Çocuklar için İngilizce kursu programında eğitimini verdiğimiz İngilizce’nin okuldaki derslerine ve LGS sınavında gösterdikleri başarıları bizim en önemli referansımızdır.

Çocuklar için İngilizce kursu programı kapsamında onların genel İngilizce bilgilerine önem verdiğimiz gibi gerek özel derslerle gerek sınıf içi aktiviteleri ile çocukların okuldaki İngilizce derslerinin de yüzde 100’e yakın başarılı geçmesini sağlıyoruz.

Çocukların ilgi ve alakaları çabucak başka yönlere kaymakta, hal böyle olunca okulda alınan İngilizce dersleri yetersiz kalıyor. British Town İngilizce kursu olarak ders içinde aktivite ve programları belirlerken onların ilgilendiği ve onları heyecanlandıran konular seçerek başarılı bir şekilde eğitimlerini tamamlamasını sağlıyoruz.

Çocuklar için İngilizce kursunda bir kur bir eğitim öğretim dönemini kapsıyor. Öğrencilerin okuldaki İngilizce sınavlarına yönelik etüt planlanarak dönemi hem genel İngilizce’de hem de okuldaki İngilizce derslerinde başarılı olarak geçiriyorlar.

Okula Özel Destek: Etütler

British Town Şişli İngilizce Kursu olarak çocuklar için İngilizce kursu programında diğer sıradan İngilizce kurslarından farklı olarak sınav dönemlerinde özel etütler düzenliyoruz. Çocukların okuldaki İngilizce dersi sınavlarına yönelik özel etütler programlıyoruz böylece başarılı bir eğitim dönemi geçirmelerini sağlıyoruz.

Çocuklar için İngilizce kursu avantajlarını kaçırmayın hemen buraya tıklayın!

Çocuklar için İngilizce kursu Şişli bölgesinde yer aldığı için toplu taşımalara yakın ve merkezi konumdadır. Ulaşım rahatlığı olduğu için öğrencilerin ders motivasyonu üzerinde doğrudan bir etkisi vardır.

Merkezi konumu avantajından dolayı Osmanbey, Nişantaşı, Beşiktaş bölgelerinden yoğun kayıt almaktayız ve çocuklar için İngilizce kursu Mecidiyeköy bölgesine de yakındır.

Summary
İngilizce Bilgisi LGS’de Milyonlarca Adayı Eledi
Article Name
İngilizce Bilgisi LGS’de Milyonlarca Adayı Eledi
Description
İngilizce Bilgisi LGS'de Milyonlarca Adayı Eledi. Çocuklar için İngilizce kursu hem LGS başarısını arttırıyor hem de okuldaki derslerine büyük destek veriyor.
Author
Publisher Name
British Town
Publisher Logo