IELTS Kazandırıyor – Gidiş Dönüş Uçak Bileti Hediye

IELTS Kazandırıyor!

IELTS sınavına 01 Aralık 2019 – 30 Ocak 2020 tarihleri arasında giren 2 kişi istediği ülkeye 2500 TL değerinde gidiş dönüş uçak bileti kazanacaktır.

IELTS sınavı bilindiği üzere İngilizce Yeterliliğini Ölçmek için yapılan İngilizce Seviye Tespit sınavıdır. IELTS hakkında daha detaylı bilgiye “IELTS nedir” sayfasından ulaşabilirsiniz.

IELTS Sınav sonucu, yurtdışında üniversite eğitimi, yurtdışında çalışma imkanı, aile birleşimi, göçmenlik ve THY Pilot alımı gibi fırsatlara başvuruda bulunmak için istenen belgelerden biridir.

IELTS sınavına 01 Aralık 2019  – 30 Ocak 2020 tarihleri arasında British Council ile girerseniz, size ayrıca gidiş dönüş uçak bileti kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

IELTS Sınavında bilindiği üzere geçme veya kalma yoktur. Ama IELTS sınav sonucundan iyi bir puan alabilmek için minimum B1 seviyesinde İngilizce seviyesi olması gerekmektedir.

Yurtdışında eğitim için, gidiş dönüş uçak bileti aynı zamanda bir çok dil okulu tarafından da yıl sonu kampanyası olarak sunuluyor. özellikle “Malta dil okullarında, kayıt olduğunuz takdirde, gidiş dönüş uçak bileti ve vize ücretleri gibi bir çok ek maliyet için ücret ödemiyorsunuz.

IELTS Sınavı hakkında daha detaylı bilgiler için “IELTS sitesine tıklayınız.

IELTS Kazandırıyor Çekiliş ödülü:

• Seçtiğiniz bir ülkeye 2500 TL değerinde uçak bileti

IELTS Kazandırıyor Kampanya Katılım Koşulları

1.Bu kampanya, British Council Türkiye tarafından düzenlenmektedir.

2.Kampanyaya, 01 Aralık 2019 – 27 Ocak 2020 tarihleri arasında kağıt-kalem veya bilgisayar üzerinden IELTS sınavına giren kişiler katılım gösterebilir.

3. Kampanyaya, IELTS Akademik veya Genel Eğitim sınavlarına giren adaylar katılım gösterebilir.

4. Kampanya IELTS UKVI testi için geçerli değildir.

4.Kampanya, https://www.britishcouncil.org.tr  adresli internet sitesinde gerçekleştirilecek olup; 01.12.2019 tarihinde başlayacak ve 30.01.2020 tarihinde saat  23.59’da sona erecektir.

5.Birleşik Krallık’ta, 7 Ocak 2020 ve 7 Şubat 2020 tarihlerinde yapılacak iki ayrı çekiliş ile birer kişi 2500 TL değerinde yurtdışı uçak bileti kazanacaktır. Biletler, Libra Turizm ve Tic. Ltd. Şti. tarafından temin edilecektir.

6.Yarışma ödülü aşağıdaki gibidir.

İki adet yurtdışı uçak bileti (Bilet 2500 TL’yi geçemez. 2500 TL’den fazlası ve biletin alınmasında oluşabilecek bilet değişiklik masrafları kazanana aittir. Bilet ücretinin 2500 TL’den az olması durumunda kalan tutar kazanana ödenemez.)

7.Biletleme işlemi, 11 Şubat – 20 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilmelidir.

8.Uçak bileti talihlisi biletini, 30 Kasım 2020 tarihine kadar kullanabilme hakkına sahiptir.

9.Kazananlar, 9 Ocak 2020 ve 10 Şubat 2020 tarihlerinde  www.britishcouncil.org.tr adresinde ve British Council Türkiye sosyal medya hesaplarında ilan edilecektir.

10.British Council, çekiliş kazananları ile IELTS testi kayıt sisteminde sağladıkları kontak bilgilerini kullanarak iletişime geçecektir.

11.Çekilişe 18 yaşından küçükler, British Council çalışanları ve birinci derece akrabaları katılamaz.

12.Kampanya dahilinde istatistiki amaçlı bazı bilgiler talep edilebilir.

13.Tüm kazananların ödüllerini alabilmeleri için IELTS testine kaydoldukları isimleri ile aynı ismin yer aldığı nüfus cüzdanlarını ibraz etmeleri zorunludur. Kayıt isimleriyle aynı isimde nüfus cüzdanlarını ibraz edemeyen kullanıcıların hakları bir sonraki kullanıcıya devredilir.

14.Bir kişi kampanyada birden fazla ödül kazanamaz.

15.Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

16.Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan, British Council sorumlu tutulamaz.

17.British Council  kampanya boyunca ve sonrasında, öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen çekiliş hakkı, anket katılımı vb. her türlü işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, katılımcının bütün kampanya verilerini, çekiliş hakkını, ödül hakkını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

18.Katılımcıların, kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran British Council tarafından yapılacaktır.

19.IELTS Kazandırıyor Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, British Council kampanya ve kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır.

20.British Council bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

21.British Council bu kampanyaya katılan herkese, tüm ürünleri veya kampanyaları ile ilgili tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme hakkını saklı tutar.

22.British Council bu kampanyayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödüller dahil dilediği değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

23.British Council, kazanan talihlilerin isim ve fotoğraflarını British Council’ı tanıtmak amacıyla sosyal medya hesaplarında ve diğer çevrimiçi platformlarda kullanma hakkını saklı tutar.

24.Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Summary
IELTS Kazandırıyor - Gidiş Dönüş Uçak Bileti Hediye
Article Name
IELTS Kazandırıyor - Gidiş Dönüş Uçak Bileti Hediye
Description
IELTS Kazandırıyor - IELTS sınavına 01 Aralık 2019 - 30 Ocak 2020 tarihleri arasında giren 2 kişi 2500 TL değerinde gidiş dönüş uçak bileti kazanacaktır.
Author
Publisher Name
British Town
Publisher Logo