Çocuklar İçin İngilizce Yaz Okulu 1 Temmuz’da Başlıyor

Çocuklar İçin İngilizce Yaz Okulu 1 Temmuz’da başlıyor!

Çocuklara yönelik İngilizce kursu kapmasında velilerin beklediği çocuklar için İngilizce Yaz Okulu 1 Temmuz’da başlıyor! 2018-2019 eğitim öğretim yılının tatiline girmesiyle çocukların bilgileri taze tutmak ve çocukların İngilizce bilgilerini güçlendirmek için British Town Şişli İngilizce kursunda bu yıl planlanan çocuklar için İngilizce yaz okulu 1 Temmuz’da başlıyor.

British Town Şişli İngilizce kursunda başlayacak olan İngilizce yaz okulunda, çocuklara İngilizce’yi sevdirerek, ezberci olmayan eğitim sistemiyle dersler verilecek. Onlara konuşma, yazma, dinleme, okuma becerileri dışında eğlenceli aktiviteler ve film izleme gibi yaratıcı dersler de verilecek.

Çocuklar tatilin başlamasıyla derslerden uzaklaşmadan bilgilerini taze tutmak ve öğrenmeyi hızlandırmak için uzman eğitimci kadromuz çocukların 1 Temmuz’da İngilizce Yaz okuluna mutlaka kayıt yaptırmaları gerektiğini söylüyor.

çocuklar için yaz okulu

Çocuklar için İngilizce Yaz Okulu İçeriği Ne, Yaz Okulu Nasıl Olacak?

1 Temmuz’da başlayacak olan İngilizce yaz okulu toplam 4 hafta sürecek. Haftanın 5 günü ders olan yaz okulu 60 saatten oluşuyor ve her gün sadece 3 ders yapılacak. Çocuklar konusunda uzman eğitmen kadromuz onlara hazırladığı eğlenceli aktivite ve materyallerle İngilizce eğitimi verecek. Oyunlar, özel etüt dersleri, film izleme etkinlikleri yaz okulunu çocuklar için daha eğlenceli hale getiriyor.

Yaz Okuluna Talep Hangi Bölgelerden Var?

Çocuklar için hazırlanan yaz okulu toplu taşımaya olan kolaylığı ve merkezi konumundan dolayı Şişli, Mecidiyeköy, Nişantaşı, Osmanbey ve Beşiktaş bölgelerinden öğrencilerimiz çok fazla. Öğrencilerin her birine özel vakit ayırdığımız için kontenjanların dolmasıyla yeni sınıflar açılmıyor.

İngilizce Yaz Okulu Faydalı Olur Mu?

Elbette! İngilizce yaz okulu sadece çocuğunuzun genel İngilizce seviyesini ilerletmeye yönelik değil, aynı zamanda onların okulda öğrendiklerini pekiştirmek ve bir sonraki sene dersleri için daha donanımlı hale getirmeyi de amaçlıyor. Yaş grupları ve kendi seviyelerindeki sınıflarda katılacağı aktiviteler çocuklara öz güven aşılayacak ve onları sosyalleşme konusunda destekleyecektir. Öz güven kazanan çocuklar daha başarılı bir eğitim-öğretim dönemi geçirecektir.

Zaman kaybetmeden Çocuklar İçin Yaz Okulu fırsatından hemen faydalanın. Bu linke tıklayarak formu doldurun. Eğitim danışmanlarımız sizlerle iletişime geçip bilgi verecektir.

Summary
Çocuklar İçin Yaz Okulu 1 Temmuz'da Başlıyor!
Article Name
Çocuklar İçin Yaz Okulu 1 Temmuz'da Başlıyor!
Description
Çocuklar İçin İngilizce Yaz Okulu 1 Temmuz'da başlıyor!Çocuklara yönelik İngilizce kursu kapmasında beklenen çocuklar için İngilizce Yaz Okulu 1 Temmuz 2019
Author
Publisher Name
British Town
Publisher Logo
Instagram