Çocuklar için İngilizce Eğitim

Çocuklar için İngilizce Eğitim

Çocuklar için İngilizce kursu veren kurumları gezen çocuklar Britishtown Şişli Şubesini ziyaret etti. Eyüp Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikler çerçevesinde kurumları gezen çocuklar şişli ingilizce kursunda yabancı dil eğitimi veren eğitmenlerle tanıştı. yabancı dil eğitimi veren öğretmenlerle eğlenceli dakikalar geçiren çocuklar ingilizce şarkılar söyledi, birbirleriyle yabancı dilde konuşarak anlaştı.

Eyüp Belediyesi ile Çocuklar için İngilizce Eğitim Şişli Mecidiyeköy

Çocuklar için İngilizce eğitim veren kurumları gezen çocuklar British Town Şişli Şubesini ziyaret etti. Eyüp Belediyesi ’nin düzenlediği etkinlikler çerçevesinde kurumları gezen çocuklar ingilizce eğitim veren eğitmenlerle tanıştı. Yabancı dil eğitimi veren öğretmenlerle eğlenceli dakikalar geçiren çocuklar ingilizce şarkılar söyledi, birbirleriyle yabancı dilde konuşarak anlaştı. Oyunlar oynayıp, şarkılar söyleyerek eğlenen çocuklar öğretmenlerinden yeni kelimeler de öğrendi.

çocuklara ingilizce kursu

Teens ve kids gruplarının yabancı dil eğitimi konusunda deneyimli öğretmenlerce karşılanan çocuklar eğlenceli speaking aktivitesiyle hem hoşça vakit geçirdi hem de ingilizce bilgilerini tazeledi.

ingilizce kursu çocuklar için
ingilizce kursu çocuklar için

Çocuklar için İngilizce eğitim veren kurumları gezen çocuklar bu kapsamda şubenin sınıflarını gezip öğretmenleriyle tanıştılar. Şubeye geldikleri andan itibaren öğretmenleriyle ingilizce konuşan yarının büyükleri, öğretmenlerinden yeni kelimeler de öğrendi. Oyunlar oynayıp, şarkılar söyleyerek eğlenirken öğrenen çocuklar kurumdan neşeyle ayrıldı.

British Town Şişli Şubesi

Çocuklar için İngilizce eğitim konusunda yılların deneyimi ve uzman kadrosuyla eğitim veren British Town Dil Okulu, İstanbul ’un en merkezi yerlerinden olan Şişli ‘de yüzlerce öğrencisi ile yabancı dil eğitimini gerçekleştirmeye devam etmektedir. British Town Şişli Şubesinde yetişkinlere yönelik ingilizce kursu başta olmak üzere almanca, fransızca, ispanyolca gibi dillerin eğitimi de verilmektedir. Bunun dışında uluslar arası yabancı dil seviye belirleme sınavları olan TOEFL ve IELTS ile YDS için de eğitim verilmektedir. Çocuk grupları olan teens ve kids sınıflarında çocuklara ingilizce eğlenerek öğretilmektedir.

Çocuklar için İngilizce eğitim

Yabancı dil eğitimi çocuklar için ayrıca planlanması gereken özel bir alandır. Britishtown yılların deneyimi ve şişli şubesinin uzman eğitim kadrosuyla teens ve kids grupları ingilizce kursu almaktadırlar. Ingilizceyi eğlenerek öğrenmenin yanında okul derslerine de yardımcı olunmaktadır. Sınavlardan önce yapılan ücretsiz etüt çalışmaları öğrencilerin okullarındaki başarısını da yükseltmektedir. Çocuğunuz için teens ve kids gruplarının çocuklar için ingilizce kursu hakkında bilgi almak isterseniz Bilgi Formu doldurmanız yeterlidir.


Faydalı mı?

Yazımız faydalı mı? Eğer faydalı ise aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz;

Summary
Çocuklar için İngilizce Eğitim
Article Name
Çocuklar için İngilizce Eğitim
Description
Çocuklar için İngilizce eğitim veren kurumları gezen çocuklar Britishtown Şişli Şubesini ziyaret etti. Eyüp Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikler çerçevesinde kurumları gezen çocuklar yabancı dil eğitimi veren eğitmenlerle tanıştı.
Author
Publisher Name
British Town
Publisher Logo