British Town Dil Okulları’ndan Büyük Destek “Kitvak’la Biz De Varız!”

Kemik İliği Transplantasyon Ve Onkoloji Merkezi Kurma Ve Geliştirme Vakfı’na (KİTVAK) önemli bir destek de Türkiye çapında 41 şubesi olan British Town Dil Okulları’ndan geldi. British Town Şişli İngilizce Kursu Genel Müdürü Utku SEVİNDİK, “Kitvak’la Biz De Varız” yardımıyla KİTVAK’ın Türkiye çapında önemli kitlelere ulaşabileceği ve adını duyuracağını söyleyerek, KİTVAK’a bulundukları yardımdan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.  İngilizce kursu için kayıt yaptıracak öğrencilerin, Kitvak’a ihtiyacı olan hastalar için önemli miktarda yardım fonu sağlayacağı bekleniyor.

İzmir merkezli kemik iliği transplantasyonu konusunda önemli çalışmalar yapan ve Türkiye genelinde kemik iliği ve onkoloji konusunda önemli adımlar atan KİTVAK’a bir destek de “Kitvak’la Biz De Varız” projesiyle British Town Dil Okulları’ndan geldi. Yabancı dil eğitiminde önemli bir konuma sahip British Town Dil Okulları ile yürütülen bu projenin çok anlamlı olduğunu belirten KİTVAK Yönetim Kurulu Başkanı R. Soncul, Ramazan Soncul, “Hem Vakfımıza önemli bir katkı sağlanacak hem de Vakfımızın adı Türkiye genelinde daha çok duyulacak” dedi. British Town Dil Okulları olarak dil öğrenimiyle yeni ufuklar açmayı amaçlarken, sosyal sorumluluk projelerine de destek olmayı görev sayıyoruz. Çalışmalarını çok değerli bulduğumuz KİTVAK’a katkı sağlamak istiyoruz. Bu amaçla bir proje geliştirdik. Dil okullarımızdan eğitim alan öğrencilerimiz kayıt yenileme yaptırarak ya da yeni kayıt olacak öğrencilerimiz KİTVAK’a yaptığı bağış karşılığında kurumumuzda alacağı kurs için indirim yapılacaktır. Bir sonraki kayıtlarında da indirimli fiyatlarımızdan yararlanacaklar.

British Town Dil Okulları’nın Destek Verdiği KİTVAK Vakfı Nedir?

KİTVAK, Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı, Prof. Dr. Suat ÇAĞLAYAN’ın girişimleriyle 1991 yılında İzmir’de dernek olarak kurulmuştur. KİT-DER olarak “Yaşamak Çocuklarımızla Güzel!” sloganıyla sanat ve kültür alanında etkinlikler düzenleyerek çocuklar için fon bulmuştur. Daha sonra 1995 yılında dernek olmaktan çıkıp vakıf olmuştur. 18 Mart 2004 tarihinde Tülay AKTAŞ Onkoloji Hastanesini açmıştır. KİT-VAK, tüm emek ve olanaklarını, yaşam umudu kırılmış insanlarımıza bir umut ışığı yakmaya onlara mutluluk ve sevgi vermeye odaklamıştır. Kitvak’ın en büyük eseri olan Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi içinde yer alan E.Ü. Pediyatrik Kemik İliği Nakil Ünitesi Avrupa Transplant Birliği tarafından Akreditasyon alan ve Türkiye’deki iki merkezden biri olmuştur.

KİTVAK’ın diğer iki eseri hem Ege Üniversitesi hem de Dokuz Eylül Üniversitesi Hastaneleri kampüsleri içinde planlanan Hasta ve Hasta Yakınları Konuk evleridir. Ege Üniversitesi için olan konuk evi açılmıştır. Halen Dokuz Eylül Hastanesi Konuk evinin inşaatı devam etmektedir.

Bağış İndiriminden Nasıl Yararlanılır?

http://www.kitvak.org/?l=tr&c=50-bagis-yapin üzerinden veya havale ile yapacağınız bağışlar sonucunda KİTVAK’a yapılacak 50 TL ve üzeri bağışlarda British Town Dil Okulları şubelerinde geçerli kayıt yenileme veya yeni kayıt olmak isteyen öğrencilere 150 TL indirim yapılacaktır.

Summary
British Town Dil Okulları’ndan Büyük Destek “Kitvak’la Biz De Varız!”
Article Name
British Town Dil Okulları’ndan Büyük Destek “Kitvak’la Biz De Varız!”
Description
İzmir merkezli kemik iliği transplantasyonu konusunda önemli çalışmalar yapan ve Türkiye genelinde kemik iliği ve onkoloji konusunda önemli adımlar atan KİTVAK’a bir destek de “Kitvak’la Biz De Varız” projesiyle British Town Dil Okulları’ndan geldi.
Author
Publisher Name
British Town
Publisher Logo